Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tabletta?

Sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Sörélesztő tablettát szeretnék venni, hogy gyorsabban nőjön a hajam. (egyébként normál növekedésű hajam van, havi 1 cm)

Legyetek szívesek, írjatok tapasztalatokat, kinek használt, mennyi hajatok nőtt egy hónap alatt...

És még azt szeretném kérdezni (főleg azoktól, akiknek használt is a szer) hogy napi hány szemet vettetek be belőle? én mindenhol mást olvastam...

Köszönöm:)


2011. okt. 20. 09:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
hát én napi 3-4 szemet ettem belőle. igazából nem nagyon emlékszem h jobb lett-e tőle a hajam vagy a körmöm. szerintem gyorsabban nőtt a körmöm. de hát kinél h hat....
2011. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak egy amolyan pótló szer ami pótolja azt az anyagot (nem jut eszembe a neve) ami a haj és a köröm növekedéséért felelős. Ettól gyorsabban fog nőni valóban a hajad meg a körmöd és erősebb is lesz de ez egyén függő is mert van akinek hat van akinél egyáltalán nem. Én napi 2-3 szemet szedtem belőle kb 2 hónapig aztán abbahagytam mert nem sok haszont láttam benne. Persze az sem mindegy milyet veszel ilyen minőségtelen hulladékot vagy amit kimondottan gyógynövényestől veszel azok jók szoktak lenni.
2011. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
50%
Én pattanásokra szedtem napi 1-2 szemet, kicsit használt viszont az étvágyam nagyobb lett tőle.
2011. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Igen, vegyesek a válaszok, van akinek beválik, van akinek nem. Hallok olyan variációt, hogy 3*3 szemet kell bevenni egy nap (9db). A dobozára is ez van írva. Viszont hallottam már olyan verziót is, hogy napi 15 db!! Soknak tűnik, de így igaz! Akik így szedték, azoknak látható volt az eredmény is. Rossmannban vettétek ti is? HA igen, akkor nektek is napi 3*3 szemnek kellett rá lenni írva. És akkor végülis magyarázhatnánk az eredménytelenséget azzal, hogy az előírt napi mennyiségnek a 3át vettétek be.

Írjatok válaszokat:)

2011. okt. 20. 16:43
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Ricinusolajas hajpakolásról hallottál? Az is hajnövesztésre van, bár picit körülményes, de sokaknak nagyon hamar nagyon gyorsan nőtt tőle a haja.
2011. okt. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam már róla, régen akartam is venni, de valahogy elfelejtődött. Jó hogy szólsz:), mert ez tényleg sokaknak bevált, ahogy olvastam. Hol lehet kapni?
2011. okt. 21. 10:54
 7/66 anonim ***** válasza:
73%

Gyógyszertárba, és olyan 50-60 Ft körül kell lennie/10 ml, mond hogy a hajadra kell(mert egyébként hajhajtó).

(egy pakoláshoz olyan 25-30 ml-t kell csak ha nem tudnád mennyit vegyél)

2011. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Mi az a hajhajtó??

Egyébként nem szóltam, már délután megvettem:) de ennek története van. Mondtam a nőnek, hogy ricinus olajat szeretnék. Erre mikor hazaérek látom hogy mit adott, hát köhögés csillapítót -.- úgyhogy vissza kellett mennem, szerencsére kicserélték nekem.

50 ml - t adtak 175 - ért.

akkor ebből most használjam fel a felét egy alkalomra?:OO vagy hogy?

2011. okt. 21. 20:00
 9/66 A kérdező kommentje:
ah, bocsi, most látom hogy nincs tele az 50 ml - s üveg:) szóval csak olyan 25 - 30 ml - m van:)
2011. okt. 21. 20:01
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen gépelési hibát!!:D Pont 'j'-t írtam, aminek értelme is lenne, de az ott 's', vagyis hashajtó.;)

Sok helyen olvasgattam, és én ezt az adagolást találtam a legtöbb helyen : 25-30 ml(2-3 e.k.között) ricinushoz adok ugyanennyi olivaolajat, picit felmelegíteni(én kis tálkába mikróba), és hajfestő ecsettel egyenletesen felvinni a hajtövekre, majd ha marad, azt eloszlatni az egész hajon. Jól beledörzsölni a hajba, utána felmelegíteni az egészet hajszárítóval és bebugyolálni zacskóval, vagy folpackkal és sapit húzni rá. Sajnos mindenhol azt olvastam, hogy min.3-4 órát rajta kell hagyni, vagy egész éjszakára.

Mivel ez egy sűrű olaj, nehezen jön ki, úgyhogy 2x-i hajmosás ajánlott.

2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!