Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek száraz, festett haja...

Akinek száraz, festett haja van: milyen sampont, balzsamot használsz, amivel elégedett is vagy?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, nem szőkítsem. :D

Most hogy ezt letudtuk, engem érdekelne, milyen termékek valóban hatásosak, mert eddig nem találtam olyat, ami jó is lenne. Viszont se pénzem, se türelmem az egész kínálatot végigtesztelni.


2011. máj. 30. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gliss Kur sampon és balzsam vált be, néha a hajpakolását is a fejemre teszem. :)
2011. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Pantene Aqua Light jött be nagyon.

Az én hajam is szőkére van festve, reggelente mintha kicsit "kemény" lenne, de amint ráfújom a spray-t, azonnal könnyű és selymes lesz.

Az egész termékcsaládot használom.

2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gliss kur szőke hajra való sampon és balzsam. Valamint ha növesztem, akkor szilikonos hajvégápoló. Tökéletes :)
2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gliss Kur vadrózsás
2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tojássampont/mandula sampont használok, és Serical Creme al Latte, vagy Kallos mézes pakolást. Fodrászkellékesben kaphatóak, és bármilyen "roncs", száraz, szálkás hajból pihe-puha egészséges hajat varázsolnak. Arról nem is beszélve, hogy a sampon literes, a pakolás pedig 800 ml-s, sokáig elég, és a kettő együtt kb. 1000-1200 Forint.
2011. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!