Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítást szeretnék....

Hajhosszabbítást szeretnék. Milyen fajtái vannak és nekem melyik lenne a jó? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
Hajhosszabbítást szeretnék mivel táncolok és fellépéskor a fodrász minden alkalommal csatos póthajat csatol a hajamra. De szeretném egy kicsit megkönnyíteni a dolgát szóval egy ilyen 12 cm-es hosszítást szeretnék. Nem nagy dolog...Most a vállam alá ér egy kicsivel de szeretném ha a mellemig érne. könnyebb lenne. Barna hajam van. Európai vagyok. Mit ajánlotok nekem? Köszi a segítő válaszokat. 16/L
2011. máj. 30. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

őszinte leszek: 12 centiért nem érdemes hosszabbítani.Ugyanis ha rendes póthajat akarsz, európait, igazit, ami ki is tart nem csak két hónapig, és moshatod vasalhatod göndörítheted akkor elég költséges. Póthajat ha jól tudom 20(vagy 30) centitől adnak, és azért egy MINIMUM 15ezres ( és lehet keveset mondtam ) hajat csak úgy nem vagdosnék félbe. Ezeket elsősorban varrásra vagy hőillesztésre mondtam. Ha csatosat szeretnél, kb ugyanennyibe kerül csak a fodrászra külön nem kell füzetni.

Csak eligazításképp: afroline.hu elég ismert hajas oldal itt 30centinél kezdődnek a dolgok

tresszelt ( csatolható ) igazi európai 30 cm (100gramm)+ tresszelés: 35.000

nem tresszelt:30 cm (100gramm): 30.000.- Ft

és ezek nem tartalmazzák az áfát.. számold rá :)

2011. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most komoly hogy ennyi be kerül? O.O És hány hónap alatt nőne annyit a hajam amennyit én szeretném? 2 naponta vasalom, de sokat foglalkozok az ápolásával.
2011. máj. 30. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, sajnos nagyon drága :/ én csak két színes tincset szerettem volna, az is 5ezerbe került, 2 hónapig bírta, nem mindennapi használat mellett... ( csatos )

a haj naponta fél millimétert nő, azaz 20 naponta 1 cm bár ez a fej különböző területein eltérő, pl hátul lassabban, elől a frufru pedig gyorsabban nő, ezért számoljunk durván havi 1 centivel. Ha tényleg folyamatosan ápolod a végeit, illetve hővédő krémeket,sprayt is használsz, vegyük úgy félévente vágatsz két centit a végéből, akkor a 12 centi 1 év kb, de ez a maximum szerintem :)

2011. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha érdekel még valami nyugodtan írj privit :D amúgy én is 16l vagyok
2011. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!