Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhosszabbítást...

Melyik hajhosszabbítást ajánlanátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Minél jobban szeretném megőrizni a hajam szépségét, mert múltkor leégettük, és le kellett vágni 5cm-re.... képzelhetitek..zokogtam.. a hosszú hajam :( a lényeg, hogy most nagyon szép egészséges, már leér a vállamig, de nem bírom, hosszú hajat akarok, 1 éve ha belenézek a tükörbe, nem magamat látom.. ki milyen technikával rakatta fel a haját? mennyire roncsolta? köszi!


jaa, és mennyi hajat vegyek? hány tincset, hogy olyan normális hatása legyen?


2011. szept. 12. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Nagyon fontos,hogy jóminőségű póthajat válassz.Nekem meg volt a tanulópénz mert legelőször szép volt míg a fodrász megcsinálta utána én mostam meg és olyan volt mint a lósörény.Durva pokróc és lógott a fejemen.Ki is cseréltettem és ugyanolyat kaptam mint a sajátom,persze nagyon drága volt.Lehet átt vertek de a haj szép.Szóval 3-4 alkalommal varrva volt ez egyátalán nem roncsolja a hajt.Én is nagyon féltettem a sajátom.3 sor volt nekem,de aztán meguntam a varrást és kiprobáltam a keratni gyöngyös hőillesztéses műsort.Én nem bántam meg a hajamnak semmi baja nem lett és sokkal szebben fel lehet tenni.Nincsenek fonásból eredő hurkák a fejen.És tévhit,hogy nem lehet vegyszer nélkül leszedni.Simán babaolajjal,lejön.Meg 1 fogó ami összeroppantja a lenőtt keratint.Szóval szépen megnőtt a hajam alatta.Én most festéssel csesztem el,ugyhogy épp fodrit keresek aki ujra felteszi a póthajam:D
2011. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és,hogy mennyit vegyél az mindenkinek egyéni,mert nagyban függ a saját hajától.Mindenképp szakemberhez menj.Nem tudok ajánlani mert vidéki vaok.én is vadászom....
2011. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!