Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva vagy epilátor?

Borotva vagy epilátor?

Figyelt kérdés

Kinek melyik a jobb?

Melyiktől lesz tovább sima a lábunk?


2011. máj. 31. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az epi jobb, mert sokkal tovább tart a hatása, viszont nekem nagyon fáj, így én borotválni szoktam. Végül is 3-4 naponta kell rászánnom plusz 10 percet zuhanyzásnál, ez nem olyan vészes.
2011. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Epilátor!Én mindig borotvát használtam de most epiláltam először olyan 5 napja a hónaljamat és a lábamat és még mindig sima.Nagyon fájt a hónaljamon,a lábakon nem volt vészes de egyre kevésbé fog fájni minden alkalommal.Nekem a borotvától egy napig marad teljesen sima,másnap már borostásodik.Az epilátortól már az első használatnál is kb. egy hétig sima lesz a lábad és sokkal gyengébb,puhább szőr nő vissza.
2011. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kettő közül kell választani akkor epi. Én sajna kipattogzom tőle, meg amúgy is a gyanta vált be és nekem nm kell havonta elég fél évente.
2011. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
epilátor! nagyon sokáig én is borotváltam, aztán elmentem kozmetikushoz párszor gyantáztatni, így már sokkal puhább szőr nőtt vissza és kevésbé fáj az epilálás. arról nem is beszélve, hogy olcsóbb megoldás hosszútávon mint a borotva, mert ha veszel egy epilátort 5-10 ezer forintér, akkor azt jó esetben évekig tudod használni a borotvát meg csak dobálod ki a kukába.
2011. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és az igaz, hogy utána puhább lesz tőle a szőr?
2011. máj. 31. 10:05
 6/9 anonim válasza:
Epilátor,utána ritkábban nő vissza a szőr. Bár én inkább gyantát használok,az a legjobb szerintem. A borotva macerás,erősíti a szőrszálakat,és naponta kell vele szenvedni.
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:31 vagyok!

[link]

2011. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

szeretnék venni egy epilátort, csak félek hogy egy kicsit kellemetlen érzés lesz használni...:S

de remélem, hogy ettől gyengébbek lesznek a szőrszálaim.:)

2011. jún. 2. 14:49
 9/9 anonim válasza:
Kellemetlen,de ki lehet bírni!:)
2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!