Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni az epilátort?

Hogy kell használni az epilátort?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy epilátort, már párszor használtam is, de utána nagyon hamar visszanő a szőr. Mintha borotváltam volna. Velem van hiba? Mert én úgy tudom h lassan, a szőrszálakkal ellentétes irányban kell mozgatni. Vagy nem?
2011. máj. 31. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a nagyon hamar az 1-2 nap, mint a borotvánál?
2011. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy milyen jó lesz, csak néhány hetente kell használnom. Aztán egy fenéket, pár naponta :S

Genetika, Túl gyorsan nő vissza, és persze nem egyszerre.


De ha ez nem normális, akkor már kettőnknél van a hiba.

2011. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Levander ***** válasza:

Már hármunknál... :)

Arról szól a fáma, hogy eltérő ütemben nő vissza a szőrszál. Ez főleg azokra igaz, akik kezdetben borotválták és ezzel volt ahol benőtt a szőrszál és volt ahol nem, így kialakult az eltérő ütemű növekedés. De szerintem nem vészes. Én is hetente leszedem, ha meg látok egy-két előbukkanót, kihúzom csipesszel.

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen, a nagyonhamar az 1-2 nap. Nemtudom mit tegyek, állítólag nagyon tartós az epilátor...ezért is vettem meg, de nekem vmiért egyeltalán nem tartós :(
2011. jún. 1. 10:27
 5/12 Levander ***** válasza:
Annyira sok szál biztosan nem nő vissza. :) Az epilálás és gyantázás előnye az, hogy idővel észreveszed, hogy egyre kevesebb szőrszálad nő ki. Megritkul, így jóval kevesebb munka van vele. Pár perced meg csak van rá, ha látod, hogy elkezd nőni, nem? :)
2011. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Az epilálás és gyantázás előnye az, hogy idővel észreveszed, hogy egyre kevesebb szőrszálad nő ki."


Azért ez jó lassú hatás lehet. Én legalább 10 éve epilálok, de semmi nem változott.

2011. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Levander ***** válasza:

Hát akkor nálad valami nincs rendben. :)

Én alig 2 éve epilálok és látom, hogy fele annyi szőrtüszőm működik intenzíven, mint a kezdetekkor.

2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
anyám 40 éves, neki már úgy kikopott hogy alig van! nagyon kevés van, és az is gyenge
2011. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Levander, jó neked :)
2011. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Levander ***** válasza:
Igen, a menopauza megváltoztatja a szőrzetet. Anyunak is van talán 5 szőrszála a sípcsontja feletti vékony bőrrészen. Más semmi.
2011. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!