Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szoktak epilátort használni?

Fiúk szoktak epilátort használni?

Figyelt kérdés

A hónaljamat szeretném szőrteleníteni és tudom h ha borotválom egyre nagyobb lesz a szőr amit nem akarok, mer elég hülyén nézne ki.

Mondták már a gyantázást de sztem az lehet túl macerás, kozmetikushoz meg nincs kedvem menni.

Van olyna fiú aki epilálja a hónalját v mindenki csak borotválja?


2011. aug. 31. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nő vagyok, de epilálom a hónaljamat. Férfit még nem láttam ilyen tevékenységet folytatni, nem is hallottam, de tudom, van aki gyantáztatja.

Amúgy szerintem ha gondolod epiláld le, nem hiszem, hogy utána bárki látná rajta, mivel szedted le.

Bemész a boltba, veszel egy tuti kis gépet, amit hónaljba is lehet használni (nem csípi be a bőrt). Úgyis mindenki azt gondolná, hogy ajándékba veszed. Ha zavar várj karácsonyig. Akkor amúgy is sok sz@rt vásárolnak az emberek. :-)

2011. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én epiláltam magam mindenütt (hónalj, intim, láb) egy időben, vettem is magamnak egy saját gépet. De sajnos nem volt az igazi, mert erős szőrzetem van, és sokat nem bírt kihúzni elsőre, csak sokadikra. Az meg ugye annyiszor egy rántás a szőrön, ami annyiszor fájt.


Kitartóan szenvedtem kb. 2-3 évig, remélve, hogy majd meggyengülnek a szőrszálak, és akkor már elbánik vele könnyedén a gép. De nem így lett, 2 év után is szinte ugyanolyan maradt. Egyedül a lábamra volt jó, ott kiszedte rendesen, de ott gyengébb volt mindig is.


Ami még bosszantott, hogy a nagy kínnal elért bársonyos simaság csak kb. 10 napig tartott, utána kezdtek kibújni a szőrök. Bezzeg a csajoknak kétszer ennyit is kibír...


Nem tudom létezik e vajon erős férfi szőrhöz való epilátor, mert ami nekem volt, az nem igazán volt alkalmas a feladatra. Olcsóbb Philips Satinelle a tipusa.

A szőr annyira kapaszkodott a bőrömben, hogy sokszor kicsúszott a gép csipeszei közül.

27F

2011. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!