Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nekem milyen a...

Szerintetek nekem milyen a arcformám? Milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés

Képet is linkelhettek. Most jelenleg olyan hajam van,hogy sima frufru meg tépett haj,de már unom :S Segítenétek?Nem tudom eldönteni milyen az arcformám,és milyen haj állna jól:/


[link]


[link]



Pl: ez a haj jól állna? [link]


2011. jún. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem vágj bele!:))
2011. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy ilyen? [link]
2011. jún. 1. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a másik jobb, ami a főkérdésben van. Lényeg, hogy frufru mindenképp legyen, mert elég magas homlokod van.
2011. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy az nem fog ramatyul állni?:/
2011. jún. 1. 21:11
 5/6 A kérdező kommentje:
*a helyett *az:)
2011. jún. 1. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a jessica-s jobban tetszik (a szőke hajú).


Amúgy az én arcom is hasonló, nem tudom eldönteni, hogy ovális vagy szögletes de ugyanakkor kissé kerek is...


az én hajam hosszú, így vagy középen elválasztom, vagy kissé oldalt vagy göndörítem stb. De ha levágatnám kb. olyanra mint a te képeiden. Vagy olyan rövid, féloldalasra, ami az egyik oldalt az álladig ér, azt hiszem Rihannanak volt olyan régen. Bár nem tudom az hogy állna, csak másokon mindig tetszett.

2011. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!