Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj? Melyik...

Rövid vagy hosszú haj? Melyik állna jól, ha ovális arcformám van?

Figyelt kérdés
24/L Sokat hezitálok, hogy a vállig érő hajamat vágassam-e le vmi tépett rövid fazonra, vékonyszálú a hajam... Mostanában nagyon bejön Ördög Nóri és Tatár Csilla frizurája, de nem merek belevágni...
2011. febr. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ovális arcforma a legszerencsésebb, szinte bármi jól áll, ha jól vágják.

Ha tetszenek a rövid frizurák, nyugodtan próbáld ki.

A haj kinő. :) Ha nem tetszik, viszonylag hamar visszakapsz egy hasonló fazont, mint a mostani.

Két-három hónap alatt már "bubi" fazonra lehet növeszteni.


Én ilyesmin soha nem aggódtam. Úgyis kinő. :)


Ha ennyire bizonytalan vagy, sztem próbálj ki valamilyen frizura próbás progit, sok ingyenes oldal van.


Vékony szálú hajból lehet hogy még jobb is lenne valami rövid fazont vágatni.

2011. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, hogy kipróbálok vmi online frizurapróbát, de a femina.hu-n és a happy hairen van csak... nem tudsz vmi más oldalt, ahol van ilyesmi?? Köszi a választ
2011. febr. 17. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy levágasd :D


Az ovális arcformához majdnem minden illik (elméletileg), de az annyira rövid haj nem nőies. Egyedül Halle Berry-n tetszik.


Az állig érő kleopátrafrizura szerintem sokkal nőiesebb (Victoria Beckham, Rihanna haja).


Persze ez egyéni vélemény, remélem nem gond, hogy leírtam.

2011. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se vágasd le, egy nő éke a haj :D
2011. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!