Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonban volt az a napcsókolta...

Avonban volt az a napcsókolta szín hajfesték kis műanyaggal mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Tavaj és régebben is volt ez az Advence Technique (nem biztos hogy jól írtam) márkájú hajfesték kis műanyag kefével ami mellett mindíg egy full melírozott hajú nő volt...nah most nem volt olyan hatása de én szerettem ezzel festem a hajam évek óta de a téli tartalék kifogyott és már nyár van lassanként mégsincs benne a katalógusban azt szeretném kérdezni milyen hidrogéperoxidos hajfesték van ami hasonlóan csak kicsit világosít a hajon...vagyis olyna mintha csak a nap szívta volna ki...

Mivel helyettesíthetném?


2011. jún. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez sem lehet rossz, bár annak sosem kell hinni,ami a képen van, de az elve ugyan az lehet.

2011. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 650 ft/db.ért tudok adni, szólj, és felteszem vaterára. Akár többet is. Bontatlan, új termék, korábbi rendelésből maradt vissza. (Avon)
2011. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!