Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a pattanásokat és...

Hogy tudnám a pattanásokat és miteszereket eltüntetni és egy kicsit a hasamból is lefaragni? 13 éves fiu

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
Először is ezzel jár ez a kor. Másodszor az étkezésre is oda kell figyelni, mert az is befolyásolja. Máig vitatkoznak például, hogy a csokoládé több pattanást okoz -e, és valóban (tapasztalat). Először is változtass az étrendeden, vegyél arclemosókat, tonikot pattanásos bőre, és mindennap azzal mosd le vele az arcodat (az egészet, ne csak a pattanásos részeket, mert megelőzi a pattanások kialakulását). Esetleg használj arcszeszt, az szárítja a pattanásokat. A hasadat meg felüléssel vagy haspréssel tudod szebbre formálni, ki kell alakítanod egy általános edzéstervet.
2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia!

Ez természetesen a korral jár! :)

De találtam neked valamit, mutasd meg szüleidnek.

Későbbre lesz a legjobb!!!

Nekem is van, most 16 éves vagyok, és olyan 14 éves korom óta csinálja ezzel anya az arcomat. Most kb 2 pattanásom van, de az is múlóban!


[link]


Itt lehet licitálni, nekem is ilyen oldalról van, és az enyém is használt :) Teljese rendben vagyok, azért nézzétek meg :)

A hasadból, pedig úgy tudsz faragni, hogy sportolsz, biciklizel, futsz !

2011. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm na de valami olyan ami gyorsan tenné el őket vagy nem tudom :) :)
2011. jún. 3. 16:08
 4/13 anonim válasza:

A 15:33-as jót mond! Amikor én voltak ilyen jellegű problémával a kozmetikusnál, ugyan ezzel a gépezettek kezelte meg az arcomat (!!!) semmi bajom nem lett. Több alkalommal kellett mennem, ami ugye pénz. Ha tudom, hogy ilyet venni is lehet tuti, hogy megveszem!! Egyik percről a másikra nem múlnak el a pattanások, sem a felesleg.

21/F

2011. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de mi az a gép?
2011. jún. 3. 17:11
 6/13 anonim válasza:

Szia!

Ez a gép egy Electroderm (Vió). Gyulladást csökkent, és fertőtlenít, minden napos használatra is alkalmas. :)

2011. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Előző vagyok.

Megnéztem a linket, ha lejjebb vitted, láthattad, a képeket. Oda van írva minden. Ha érdekel, írhatsz neki, de azt hiszem, hogy ahhoz regisztrálni kell. Ha most elkezditek ezzel kezelni az arcodat, később nem lesz vele semmi gond. Anyukám kozmetikus volt, ő is mondta :)

2011. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok kösz de ezen a gépen kívül valami más:..:??,,
2011. jún. 3. 17:33
 9/13 anonim válasza:
Nekem most nem jut eszembe semmi..
2011. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Aknesolt ajánlom, nagyon sokat segít!

Dm-ben tudod megvenni.

2011. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!