Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Pure Active pattanás...

Garnier Pure Active pattanás csökkentő tonikról vélemény?

Figyelt kérdés
Ti próbáltátok már? vagy milyen más hatékony arclemosót használtok?
2011. jún. 4. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni de nem tudtam mert most írtam ki nemrég egy kérdést.Hirtelen azt hittem hogy én írtam.:D

Pár napja vettem ezt a tonikot,nem vettem észre hogy újabb pattanások jönnének ki rajtam tehát nem csinál több pattanást.Kicsit aggódtam mert van benne alkohol ami esetleg újabb pattanás kialakulását eredményezheti de én utána mindig bekenem krémmel.

Ez nem arclemosó ! a tonik előtt fontos hogy megtisztítsd a bőrödet és utána használd ,majd hidratáld krémmel..

Ha a "koszos" bőrödre viszed fel akkor a koszt bezárod a pórusokba mivel pórusösszehúzó hatása van.

Én nem kenem az egész arcomra csak a T vonalban picit az államra és jobb oldalt egy csíkban ahol most voltak pici pattanások (már csak a helye van)És nem dörzsölöm hanem finoman pamacsolom nyomkodom rá,

Van benne szalicilsav ami elvileg csökkenti a pattanásokat csak kérdés hogy nem vékonyítja ez a védőréteget? ezt valahol olvastam de ott 100%os szalicilsav használatánál írták.

várom mások véleményét is!

2011. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hatékony arclemosó és tonik titka abban rejlik, hogy tartalmaz szalicilsavat és cinket. Ezt keressétek. A tonik nem arctisztításra való, mindkettőre szükségetek lesz.

Ez most lehet, hogy túl egyszerűen hangzik, de nekem a bőrgyógyász mondta (persze nekem ez antibiotikumos kezelés mellé volt, mert kicsit komolyabb pattanásproblémákkal küzdöttem). Szóval akár baleát is vehettek, én azt használtam lemosóból, toniknak pedig szintén csak ennyi, hogy szalicilsav+cink. Amiben ez benne van, az a legjobb. Tonikból mondjuk nekem a bőrgyógyász kikeverős gyógyszertárit adott, de abban is ugyanezek a hatóanyagok voltak.

2011. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 100%-os szalicilsavat használnál első válaszoló, akkor nem maradna bőröd. Általában csak pár%-ot tartalmaznak ezek a készítmények, és még így is eléggé szárítanak. Melelsleg 100%-os szalicilsav nem is létezik.
2011. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rendben köszi a pontosítást!:)

és a garnierben van cink?:P

2011. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mittudomén, nézd meg a flakonon az összetevői között. Ennyire ne legyél már szerencsétlen :D Elmész a dm-be, és szépen olvasgatod, hogy melyikben mi van...
2011. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már megvettem régen de lent van a fürdőszobában lusta vagyok lemenni:D én csak a szalicilsavra emlékszem:S
2011. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!