Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a legjobb szőrtelenítő...

Mik a legjobb szőrtelenítő krémek, amik használnak is?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani krémeket? Írhatnátok tapasztalatokat is! köszi :)
2011. jún. 5. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik használ. Használtam veet-et is, meg azt a másik olcsóbbat is, de nekem csak az érzékeny bőrre való verziók jöttek be, a máiktól kisebesedett a bőröm, de nyilván azért, met érzékeny bőröm van. A szőrt mind leszedi.

Mondjuk én csak a hagyományos spatulás, krém állagúakat próbáltam, a többit nem (zihany alatti, meg szivacsos...stb). De a krém az jó mindenhova, bármit akarnál szőrteleníteni.

Amúgy azt tudnod kell, hogy a szőrtelenítő krém az a borotva alternatívája, tehát max 3-4 nap. annyi a különbség, hogy a kinövő szőr vége nem éles, ezért nincs olyan borostás hatása az első 2 napon...

2011. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor a krémek nem tartanak sokáig? ohh.. :/ nem erősíti a szőrszálakat igaz?
2011. jún. 5. 13:34
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. jún. 5. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Veet-et használtam, és az volt ráírva hogy 3 percig hagyjam rajta. ELőször addig hagytam, semit se szedett le szinte. :S Aztán leközelebb már 10 percig hagytam rajta, már kicsit csípta le is mostam. És így is maradt pár szál. :S És nekem kipattogott, kipersegett a bőröm tőle. :S Ráadásul 2 nap múlva már újra szőrös voltam. A szőrt nem erősíti, de akkor sem szeretem. :S
2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!