Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felkaromon pattanásféle...

A felkaromon pattanásféle pöttyök/kiütések vannak. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sok lánynak van a felkarján problémája..piros fehér pöttyök..érdes bőr,kipirosodás..nekem is ez a bajom..mi lehet a baj?mit tegyek ellene?
2011. jún. 6. 12:10
 1/9 Darcy01 ***** válasza:
Talán kipattogzott a melegtől és az izzadságtól. Amennyiben ettől van, akkor szerintem gyakran törölgesd magad frissítő kendővel, hogy ne maradjon rajta sokáig az izzadság.
2011. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Attól függ... csak most jött elő, vagy régóta megvan? Ha csak most jött, akkor lehet allergia, vagy amit az első is írt. Ha már régebb óta megvan, akkor szerintem keratosis pilaris, nézz utána a neten, bár sok mindent nem lehet vele kezdeni, halványítani talán, (nekem is ez van).
2011. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ekcéma vagy tejallergia.
2011. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
régóta ott van...nem vagyok allergiás:)és nem az izzadságtól,mivel kezelhetném?
2011. jún. 6. 12:54
 5/9 A kérdező kommentje:
most néztem meg [link] nekem is így néz ki,csak nem ennyire piros és nem ennyi..de nagyon zavar...
2011. jún. 6. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kezem amit belinkeltél, én se vagyok allergiás és hál istennek hogy nekem sincs tele a vele a kezem, és nem is piros ennyire. Egyszer elmentem egy bőrgyógyászhoz és azt mondta hogy nem allergia, és nem is valami fertőzés.Így születünk és így is alakult ki, azt mondta napozással elvileg ellehet tüntetni. Jah és nyugi rengeteg lánynak ilyen a keze, szerintem annyira durván nem ciki.
2011. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, a sok napozás és a linola urea nevű krém szinte teljesen eltűnteti.
2011. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 6. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, ez egy ilyen bőrbetegség, a bőr elhalt hámsejtei nem tudnak normálisan leválni és ilyen pöttyökben válnak le.. nekem is van, de gyógyszerári A vitaminos krémmel sok javult, meg attól hogy fogytam.
2011. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!