Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknefug oxid mild 3%-os gélt...

Aknefug oxid mild 3%-os gélt szeretnék alkalmazni az arcomon levő pattanásokra. Érdemes megvennem? Mitteszerekre is jó?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat:)
2009. márc. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen fajta pattanásaid vannak. Ha enyhék és kevés, akkor talán hat valamit, de ha durvák akkor nem biztos hogy használ. De szerintem próbáld ki, nem drága és nem is szárítja ki a bőrt nagyon. Miteszerekre nem igazán jó, arra inkább a tonik való.
2009. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia. köszi. szerencsére nincs sok pattanásom, de nem valami szépek:S szerinted inkább 5százalékosat vegyek?
2009. márc. 19. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen:-) Az 5%-os az már erősebb. Ha eléggé gyulladtak akkor kipróbálhatod az "erősebbet" is. Rosszat nem fog csinálni. Ez csak rajtad áll. De én az erősebbet venném meg inkább. Örülök hogy tudtam segíteni. :-)
2009. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
=) végülis 3százalékosat vettem, mert egyébként eléggé érzékeny a bőröm és utána olvastam mindkettőnek, inkább ezt választottam. remélem beválik. köszi mégegyszer a tanácsokat, szia!
2009. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!