Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, szájon át szedhető...

Van olyan, szájon át szedhető készítmény, gyógyszer, ami jó nagyon zsíros, pattanásos bőrre és nincs mellékhatása? Halolaj esetleg segíthet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Cink tabletta,és azt hiszem létezik sörélesztő tabletta is.Pattanásos bőrre.Herbáriákba érdeklődhetsz.De azért javaslom keress fel egy bőrgyógyászt mielőtt elkezdesz valamit szedni esetleg tud mást is javasolni ami hatásos.
2009. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

diane 35 tabletta, ami hormontartalmának köszönhetően kimondottan zsíros, pattanásos bőrűeknek, szörösödésre hajlamos nőknek ajánlott. Nem lesz tőle semmi bajod, én 2 éve szedem nekem használt, csak fogamzásgátló tabletta szedése nem kell mellé, mert ez is az lényegében...Orvosnál érdeklődj.


[link]

2009. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A Diane 35 konkretan Fogamzasgatlo Tabletta.
2009. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

a Diane 35 CSAK fogamzásgátló tabletta LETT,mert észrevették,hogy van egy ilyen mellékhatása a más célra elkészített gyógyszernek!

De én is ajánlom!

2009. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

12:18as vagyok!

De azt hozzá kell tennem,hogy sokkal,de sokkal többen szidják,mint ahány ebmeren segített!

Nekem segített,pont ezért nem értem,hogy sok más embernek hogy tudott,annyi kínlódást okozni,szóval amúgy se valószínű,hogy orvos ezt nagyon öszántából felírná Neked!

Én is rengeteg dolgot kipróbálta,lehet a kozmetikus is előbb utóbb,fél vagyon áráért rendbe hozott volna,de ez csak 4600 Ft ba került 3 hónapra!

2009. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kozmetikust azt inkább hanyagolom, az általa kinyonmkodott pattanásaim helye még mindig ott virít a fejemen, pedig már lassan egy éve, hogy voltam. Szép munka! :S
2009. márc. 20. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Keress egy jó kozmetikust! Budapesten tudok ajánlani, mert én is ezt tanulom. Az én mesterem '73 óta tanít és vizsgáztat, komoly szakmai múlt van mögötte.

Írj egy privit ha érdekel ;)

Mellesleg a hormon valóban 1 perc alatt rendbehozza a fejed, de vannak jobb megoldások is. Helyes táplálkozás és helyes mosakodás (szappan + luffa).

A sőrélesztő tabletta is jó tud lenni, a bőröd is selymesebb lesz, a pattanások is mérséklődnek, jó hatással van a hajra és körömerősító. Általában 3X5 tablettát ajánlanak, de ennéál többet is bevehetsz.

2009. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen gyógyszereket csak bőrgyógyász(sőt nem is mind1ik) írhatja fel, azért mert erős mellékhatásai vannak! Én a TETRALYSAL nevű kapszulát kaptam.
2009. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
A Roaccutan rendbeteszi a bőrt, de rengeteg a mellékhatása. Viszont tényleg hat!!!
2009. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!