Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jelennek meg pattanások...

Miért jelennek meg pattanások csak a jobb oldalon?

Figyelt kérdés

jobb oldalt az arcomon jönnek ki mindig pattik,amik nem mélyen fekvő gyulladt pattanások de zavaró és egyben aggasztó ,néztem már arctérképet esetleg tényleg vmilyen szervi problémára utalhat?

nem szoktam az arcomhoz hozzáérni napközben ,mindkét oldalamon alszom,nem értem,

és fénynél lehet a legjobban látni ,iylen apró zsírpattanások,amik közül egy kettő begyulald,arról nem is bezsélve hogy nem nyomkodom de pirosas folt is visszamarad.

kozmihoz járok ,2-3 havonta.Szerintem a táplálkozással sem lehet gond.

A másik hogy állandóan csillog a fejem,hiába tisztítom tonizálom hidratálom,


2011. jún. 8. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valahol,hogy a mobiltelefonon lévő kórokozók átjutnak az arcra is.Te melyik oldalon használod?:)
2011. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen erről én is hallottam!változó mindkét oldalon telefonálok,:P
2011. jún. 8. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. elmentem fogorvosomhoz ellenőrzésre és ott derült ki, hogy be volt gyulladva egy fogam, de nem éreztem és az okozta a pattanásokat. Érdemes lenne neked valami hasonlóval próbálkozni.
2011. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen amúgy gondoltam már hogy esetleg fogról van.most növöget a bölcsesség fogam de a baloldali.Lehet megnézetem
2011. jún. 8. 20:48
 5/5 Esmeralda22 válasza:
Amikor csak teheted vizezd be az arcbőrödet és hagyd rajta a vizet. ( ne töröld le). Ha viszketést észlelsz az jó. Nekem bevált és visszahúzódtak.
2012. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!