Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Befestettem a hajamat...

S. O. S. Befestettem a hajamat és borzalmas lett, mit tegyek, hogy helyre hozzam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap befestettem a hajamat ezzel a hajfestékkel: [link]

És borzasztó foltos lett a hajam. :S A töve sárgásvörös lett, egyes részeken pedig szürkés-kékre szívta. Mit ronthattam el? Sose lettem még ilyen foltos. :( Csatolok képet, hogy lássátok milyen borzalmas :S [link]

[link]

[link]


Szörnyű :'( Mit csináljak vele? Ma már újra megmostam a hajamat, hátha kopna ez a szürke szín, de semmivel nem lett jobb. Fessem be újra másfajta festékkel? :S


2011. jún. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt a hajfestéket néztem egy hete a DM-ben, még jó hogy mást választottam helyette:S::S:S


Hát sajnos nagyon nem tudsz most még ez ellen tenni semmit. Én várnék min. 1 hetet mindenképpen, hogy kicsit "kopjon a festék" aztán utána fodrásszal befestetném olyanra amilyenre szerettem volna eredetileg.

2011. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem látom ezt szörnyűnek. O.o
2011. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...de most ezen a másik képen egész jól néz ki:)) Ez nem is borzalmas, nem értem miért akadtál ki:) (első)
2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is olyan vészes. Sokkal rosszabbra számítottam. Szerintem várj min. 2-3 hetet és csak akkor fesd be. Nehogy tönkremenjen teljesen a hajad.
2011. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem vészes szerintem

esetleg hamvasító sampon?

2011. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, azon a képen látszik igazán, amin össze van fogva a hajam, hogy mennyire foltos :( A valóságban olyan kékes :S szerintem át fogom festeni majd másik festékkel, addig meg zacsit húzok a fejemre :( bár van egy hajráfom, ami éppen ott takarja a hajamat ahol a szürkeség kezdődik, azt tuti hordani fogom :S csak így meg a hajráf előtt sárga lesz, hátul meg szürke....jááááj :'(
2011. jún. 9. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne fesd át, mosd sűrűn, hogy kikopjon a hamvas szín belőle, amitől szürke. Ja és ne hamvasítózd, mert még kékebb lesz. Hogy festetted? Egyszerre az egészet? Legközelebb a lenövést kend be, és a végén az utolsó 10 percre a hosszát. Amúgy nem olyan vészes, de próbáld ki a fodrász kellékes festékeket, mert azokból a szőke szerintem sokkal kímélőbb, és olyan lesz mint amilyet választottál. (Alfaparf, Londa)
2011. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ahogy látom elég nagy volt a lenövésed, azért lett ott sárga a töve! Ezek a dobozos festékek SOSEM fogják egyenletesen le szívni, fedni hajat. Csakis tubusossal és külön oxyval. Tudom mert én is korábban megjártam az utat párszor mert én is szőkére festem 15 éve. Ma már ez nem fordul elő. Ez hamvas festék ahogy látom ez csak rosszab ezt csak nagyon pici lenövésnél, 3 , max 4 hetente kell festeni a hajat vele hogy mindig szép egyenletes legyen. 1 cm lenövésnél nagyobb ne legyen.

És csak egy fajta festéket szabad használni nem változtatgatni festésről festésre.

Sajnos a szőke nagyon kényes, el kell találni nagyon hogy olyan is legyen amilyet szeretnénk.

Én a Koleszton Perfect-t használomm 9-es oxyval. Hosszú hajam van és kétszerre elég, és ugyan annyira jön ki mintha ezeket a drágább "kész" festékeket venném meg.

vegyél nyugodtan egy hasonló szőkét de talán ne hamvas árnyalatú legyen, és 3-4 nap múlva ráfestheted. A töve semmiképpen nem lesz nyagon világos. nem tudom hány éves vagy?, de ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél drogériában 9%-os oxyit, és a festéket CSAK ezzel keverd össze,! amit a dobozban találsz! Hidd el szebb lesz mint most! ÉS A HAJAD TÖVÉRE ÉS KB 5 CM.RE KEND RÁ A VÉGÉRE NE!!!! Mert ezekben a kész dobozos festékekben elég "gagyi" az oxy!

Még egy kérdés, Milyen szinű az eredeti hajad?

Mert ha nagyon sötét barna és erős szálú akkor nem ajánlom ezt a túl világos hajszínt mert sosem lesz szép egyenletes, mindig hamar fog sárgulni sajnos, túl sűrűen kell festeni és az hamar megszabadít a dús hajtól! :(!

Remélem sikerül segítenem!

-betti-

2011. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Az eredeti hajam kb. közép és sötétbarna között van valahol. Viszont nagyon vékony szálú, mert 16 éves korom óta festem szőkére, most vagyok 25. Dúsnak sem mondanám már sajnos, mert majdnem 2 évig szopizott a lányom és ez idő alatt rettentően hullott :S A fodrászkellékesbe pedig mindenképpen el fogok nézni, már ajánlották mások is, hogy ott érdemes festéket venni, hallgatnom kellet volna rájuk :S
2011. jún. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!