Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a Balea hajbalzs...

Tapasztalatok a Balea hajbalzsamról kifejezetten barna hajra? (amiben pigmentek meg henna is van)

Figyelt kérdés

szebbé tette a hajat? meg vagytok vele elégedve? és tényleg barnítja?

csak azért érdekel mert ha bevált nektek akkor én is kipróbálom.


2011. jún. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan nekem nem barna a hajam, tehát pont azt a balzsamot nem használtam, de a Balea balzsamok közül többet is próbáltam már, és szerintem jók, úgyhogy gondolom ez is jó:)
2011. jún. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2011. jún. 10. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos ebből a féléből csak a sampont meg a hajfénykúrát használtam. Bevált. És tényleg szebb lett tőle a színe. Fényesebbnek láttam :) 1x-2x kivasaltam a hajam és láttam, hogy megfogta a hajvasalómat :D Bár ezt nem kellett kiöblíteni, de ha vasalod a hajad, akkor lehet megfogja a tiedet is.
2011. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vasalom a hajam, de így már legalább megtudtam hogy befogja a hajat és nem csak ráírták :D

köszi a választ

2011. jún. 13. 13:33
 5/5 anonim válasza:
Korábban feketére festett hajam volt, ezt kétszer kellett leszívni, ami gyakorlatilag tönkretette a hajam. Utána szálkás volt, fénytelen, olyan, mint egy patkányfészek. A természetes hajszínem középbarna, a leszívott részt is igyekeztem ehhez festeni, hogy többet már ne kelljen, de mindig vöröses maradt, az eredetivel ellentétben. Én eddig háromszor használtam ezt a sampont, balzsammal együtt még csak egyszer, de gyönyörűen befogta, a festett rész már nem fakul, és eltüntette az átmenetet is a lenövésnél. Fényes és puha lett tőle a hajam, mintha nem is lett volna leszívva, úgyhogy én biztos maradok ennél a samponnál, nekem nagyon bevált. Vöröses árnyalatot nem ad, élénk, de természetes barna lett tőle a hajam. :)
2013. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!