Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nő gyorsabban a haj?...

Hogy nő gyorsabban a haj? Ricinus olaj kilőve.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az segít ha épp a végéből vágatok (fodrásszal) és akkor 1 hónapban 2 cm-t is nő. De úgy hallottam ismerősöktől h a revalid is jó.
2011. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz, Herba Vital.
2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

A végéből vágatás a növekedést NEM befolyásolja, közhiedelemmel ellentétben, hanem azért tűnik úgy hogy gyorsabban nő mert nem törik le a vége.


Egyébként Revalid valóban jó, nekem használt de szedés után ha leálltam vele megint tört és hullott.

2011. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát sajnos az ilyen havi 5 centit nőtt a hajam duma legtöbbször kamu, de a legtöbb embernél genetikailag lehetetlen kb. Szóval ne keseredj neki.

Ricinus igazából inkább csak arra jó, hogy kicsit táplálja a hajat, leésbé törik. De ha belülről nincs minden rendben, akkor kenheted, semmit nem érsz vele. A szépségvitaminok lehet hogy jók, de vitaminból mindegyik kell, inkább valami jó multivitamint szedj, amellé esetleg ilyen revalid, haarvital, stb. Meg persze egészséges táplálkozás.

Ha hullik is a hajad netán, akkor csináltass vérképet, vashiánynak szokott tünete lenni pl.

Ha havi 1-2 centit nő, akkor teljesen egészséges a hajad. :)

És néha nem árt vágatni, szebb és egészségesebb lesz tőle a haj és nem törik vissza.

Nem tudom konkrétan mi a hajaddal a problémád, de remélem találtál valami hasznosat! :)

2011. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ami nekem probléma az az hogy hamar zírosodik meg töredezik a vége (vasalás miatt)


Köszi a válaszokat.

2011. jún. 10. 22:49
 6/13 A kérdező kommentje:
*zs
2011. jún. 10. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, szedj fogamzásgátló tablettát.
2011. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
84%

ha férfi, akkor is.

Biztos, ami biztos

2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
van olyan szer, amit ha hajvasalás előtt felviszel a hajadra, megvédi a magas hőfoktól és akkor nem törik annyira a hajad. nem tudom használsz-e ilyent, de ha nem, akkor érdeklődj utána
2011. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hajvasaló minősége is nagyon fontos. A jobbak már nem törik annyira a hajat.
2011. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!