Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erég rendes módon leégett az...

Erég rendes módon leégett az arcom tegnap a szoliban. Kb 4 óramulva mennem kell el. Fontos helyre! Mit csináljak? Tejföl off márpróbáltam. Csak oszabb lett.

Figyelt kérdés
értelmes segítő szándékú válaszokat várok!
2011. jún. 11. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem ha én leégnék és mennem kéne vhova akkor lealapozóznám egy jó alapozóval
2011. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. csak az tudod így átüt..és inkább olyan fura színe lesz.. napszemüveg az egyszer tuti, de nincs valami gyógynövény agy faszom tudja valami házi praktika?
2011. jún. 11. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs, ezt hívják úgy, hogy szívás. Alapozó, púder, vagy ha átüt, akkor próbálj meg rá hintőport. Az pont akkor lesz jó színű, ha átüt alatta a leégett bőr.

Legközelebb meg okosabban időzítsd a szolit!

2011. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja az... faszom.. hintőport nem rakok, mert akkor elsz egy nagy vaklat a piros bőr felett. sztem amx egy vékony rézeg alapozó meg napszemcsi.. jegelem:D
2011. jún. 11. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:

alapozó.. meg vannak külön krémek, ha pl leégsz a strandon. Napozás utáni.. azt hiszem, próbálhatod fenistillel is, az is jó sztem az égésre.


Hány percre voltál, h ilyen csúnyán megbántad? :D

2011. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, tejfölt tilos.

Kamilla tea, körömvirág tea, aloe vera...?

Nézz szét itt:

[link]

2011. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem szoliztatom az arcom, vagy kikapcsolom az arcbarnítót vagy ha nem lehet, akkor letakarom a felsőmmel, hogy ne égjen meg.

Amúgy a tejföl miért tilos? Mondjuk én se használom, mert undorító büdös és zsíros leszek tőle.

2011. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs a tuti.
2011. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:39-nek:

[link]


Egyébként tudtommal még fájdalmasabb is lehet az eredmény tőle.

2011. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne ez hasznos volt, köszi.:).. amúgy elmúlt egy nap alatt, a tejföltől nem lett se jobb se rosszabb. max a hidegsége miatt kcisit lehűtötte a bőröm.
2011. jún. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!