Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A melegyanta vagy a hideggyant...

A melegyanta vagy a hideggyanta a fájdalmasabb? Melyik mennyibe kerül a Veet márkából, és mennyibe kerül a zselégyanta?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én használtam Veet hideg gyanta szalagokat. Ha erre gondolsz: 10 kb van benne, és csak kézzel kell átdörzsölni. 1000 ft-ért vettem mikor vettem. Használat után nagyon nehéz megszabadulni a feleslegtől, van a csomagban két olajos kendő, de nekem azzal se volt egyszerű letörölni a maradékot. Ragad mint a fene...


A zselégyanta drágább, azt most vettem 2800-ért, de tovább elég! Viszont szerintem nem éri meg az árát, én legalábbis nem ájultam el tőle. Hosszadalmas, kevés a lehúzó csík, és elég sok szőrt ott hagyott... Viszont nagyon jó az illata, és nagyon könnyen lejön vízzel is.


Ja és nekem a hideg gyanta szalagos volt fájdalmasabb.

2011. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam a hideggyanta szalagokat. Na olyat semmiképpen ne vegyél. Ahogy az előző hozzászóló írta, nagyon ragad, és emellé egyáltalán nem hatásos.


Zselégyantát talán 2 hete vettem, 2400-ra volt leárazva a Rossmannban, azért vettem meg, meg mert sok jót olvastam róla. Hááát. Én sem vagyok elájulva tőle, az illata tényleg jó (nekem a rózsaszín van), de amúgy... Már többféleképpen próbáltam használni, de sehogy nem szedett le minden szőrt. Még a felét is alig. Viszont a karomon meg szép sima lesz (azt csak úgy kíváncsiságból próbáltam, egyébként azt nem akarom szőrteleníteni), tényleg mint a babapopsi, úgyhogy nem tudom... Ha a karodat szeretnéd vele gyantázni, akkor hajrá, de egyébként nem nagyon éri meg az árát... Legalábbis nem ennyit. Sokkal inkább epilátor, én is azt fogom használni a sok rossz élmény után szerintem... Egyáltalán nem fájdalmasabb, mint a gyanta, ha hozzászoksz, viszont tényleg hatásos. Vagy borotva, bár az nem sokáig jó, de legalább sima lesz.


Úgyhogy én nem ajánlom egyiket se, ahogy írtam: inkább epilátor vagy borotva, ha a gyorsaság a fontos.


(Egyébként én készülök eladni a zselégyantámat... Odaadom 1000 forintért, ha érdekel. Nagyon kevés hiányzik belőle és minden tartozéka megvan. Ha gondolod, dobj privit.)

2011. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké vettünk X-epil Happy Roll meleggyanta szettet az jó,alovérás,és egy patron nagyon sokáig jó,csak lehúzócsíkokat kell venni.Nem is fáj tökjó.Amúgy az évek alatt sok szőrtelenítő cucc összejött:van x-epil szőrtelenítő krémem,4 eldobható borotván,bajuszgyantám...:D
2011. jún. 28. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont akartam ajánlani a Happy Rollt, de ezek szerint neked is bevált :) Az a legjobb, mással nem is érdemes vacakolni.
2011. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!