Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Terhességi csíkokat" el...

"Terhességi csíkokat" el lehet valahogy tüntetni, vagy mérsékelni?

Figyelt kérdés
Fiúként írom, aki bizonyos gyógyszerek miatt hírtelen felszedett jópár kilót és így megjelentek durván ezek a csíkok. Tudok velük mit kezdeni? Ezek ha lefogyok sem tünnek el gondolom. Szóval valamit lehet velük kezdeni?
2011. jún. 11. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltüntetni. Ha lefogysz akkor is megmaradnak, de idővel összébb húzódnak, és kivilágosodnak. Pláne hogy ha fogysz, akkor nem lesz annyira kinyúlva a bőröd, és kisebbnek tűnik majd. Kell neki 1 év mire "szebb" lesz. Ha most még piros vagy lilás színű, akkor egy idő után majd bőrszínű lesz. Drága krémeket nem is érdemes venni, úgysem tünteti el semmi, mivel ezek hegek. (Kötőszövet szakadás) Nekem is van a hirtelen növéstől, kellett pár év mire én is felfogtam, hogy nem érdemes krémekre költenem, és el kell fogadnom így magam.
2011. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a fiam, nekem a hasamon lettek ilyenek.


Ahogy lefogytam úgy összébb mentek, és szoliba is járok már, alig látszanak. Nem lilák már, hanem bőrszínűek és kicsit összehúzódtak, én nagyon sokat tornázom szóval ezek segítenek rajtad is szerintem :)

2011. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!