Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni testpermetet?

Hol lehet kapni testpermetet?

Figyelt kérdés
Milyen boltokban keressem? Mennyire tartós az illatuk?Milyen árba kerülnek kb?
2011. jún. 11. 23:12
 1/8 anonim válasza:
Az Avon-nál nagyon jókat,sokfélét lehet venni.
2011. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az Amwaynél van egy kiváló testpermet. ( www.amway.hu )

Egyébként más márkákat meglepő módon illatszerboltokban, meg mindenütt, ahol parfüm, kölni stb. kapható. Illetve az ilyen profilú cégek honlapján.

2011. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok. És mennyire tartós az illatuk?Sokáig lehet érezni?
2011. jún. 11. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben is van, pl Balea. Szerintem nem sokat ér. Egy jobb fajta testápoló hasznosabb.
2011. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Avonnál.Nagyon sok féle van és jók az illataik:)
2011. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenem van, és elég jó az illata :) Általában nap végén is érzem még, úgyhogy tartós. A karomra szoktam fújni, meg a nyakamra.

2011. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt olyanis amit az utolsó linkelt, nekem mondjuk az nem tettszett, nekem most azthiszem gránátalmás és rózsásbarackos avgy milyen van:)
2011. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan termékkategória, amiről nem beszélni kell. Csak akkor leszel bölcsebb, ha már egyszer kipróbáltad. Ha pesti vagy, vagy szoktál Pesten járni (esetleg Debrecenben jövő hétvégén), akkor tudok illatmintát mutatni neked, de ha leírom mondjuk az alábbit, attól okosabb aligha leszel:


"Frissítő testpermet gyöngyöző koktél a limoncello és a nektarin harmóniájával, a frézia és lótusz virágainak friss illatán, melyet élénk narancsvirágillat leng körül. E-vitaminnal és glicerinnel dúsítva, melyek lágyítják és óvják a bőrt, és Önt tetőtől talpig fénylő ragyogásba burkolják"


Szerintem úgyis csak a próba segít. Tetszik vagy nem tetszik.

2011. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!