Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok/használtatok...

Használtok/használtatok testpermetet? Milyen illatú, márkájú a jó? érdemes megvenni, sokáig megmarad az illata?

Figyelt kérdés

Most avonból néztem ki. 1: frézia, körte, pézsma

2: ciklámen, ilang-ilang, szilva

3: grépfrút, görögdinnye, tíkfa



szóval ezek vannak virágos-illat szerint kategorizálva.

Várom a válaszokat :)))


2010. ápr. 23. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem Avon Naturals-os van, elég jó a nyári nagy melegben, nem tart sokáig, de felfrissít....


Vanília-szeder: nekem nem tetszik, műszeder illlat, vanília meg nem érződik

Narancsos: régebben volt mostanság nem látom de nagyon finom

Epres:ilyet akarok venni, állítólag jó

2010. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
epres van osztálytársamnak. szerintem nagyon erős az illata, és az eper önmagába semmi különleges illatot nem add... ezért gondoltam ezekre a különleges illatúakra.
2010. ápr. 23. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Amik a kiirásban vannak milyen címszó alatt futak?
2010. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ne haragudj, ez nekem nem egyértelmű mi a kérdés..
2010. ápr. 24. 00:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a nevük az Avonnál?
2010. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ahogy felsoroltam illat szerint olyan sorrendben fogom most is:

1. perceive

2. little black dress

3. jet femme

2010. ápr. 24. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ajánlom,felfrissít és tényleg kellemes nyáron,nem ájul el a melletted lévő a parfümtől:).Sport,szabadidő a legjobb választás!Az illatban nem tudok segíteni ez saját, kinek mi tetszik.
2010. ápr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az LBD van, az nagyon jó. De ezek parfümök szerintem. A testpermet az vizesebb, könnyen párolog...
2010. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az új avonban már testpermet formában árusítják... meglehet nézni!

Köszi a válaszokat, majd lassacskán kiválasztom :)

2010. ápr. 25. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:

jó az illata,nekem gránát almás van,és szedres.

de nem fogom többet egyik testpermetet se használni,és nem ajánlom neked se...többféle illatot is használtam,mindegyik ugyanolyan sza.r... kiütéses leszel tőle egy idő után.:S

+ az íze borzasztó... az illata vonz,de ha már barátom elkezdi csókolgatni a nyakamat elmegy a kedve mindentől,annyira undoritó íze van.

én nem az avonból ajánlom. a Müllerben állitólag vannak olyan testpermetek,aminek az ízűk is olyan mint amilyen a gyümölcs. és ezerszer erősebb,és jobb illatuk van... csak az a baj,hogy Budapesten nincs és én nem tudok venni.:/

rendelni lehet még testpermetet..de Rózsa Bulgáriából testpermetnek nagyon jó illata van,tartós,és bárhova fújhatsz belőle.:) és nagyobb is.

én inkább azt ajánlom.

2010. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!