Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyári szünetben szeretném...

Nyári szünetben szeretném befesteni a hajamat feketére ki fog jönni 1,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem festékkel, hanem valami krémmel lenne befestve attól kevésbé hullana ?/ilyen kimosható festék a neve azt hiszem../

Vagy nagyon sötét barna ami már majdnem fekete?


2011. jún. 12. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Palette Tone Creme hajszinezővel ha befested,az kijön annyi idő alatt,akkor,ha először lesz ezzel festve.Én is nyári szünet alatt "szineztem" be vele először,akkor még kijött 24hajmosás után.Azóta viszont tavaly júniustól egészen februárig 2havonta szineztem,és most már 4hónapja várom,hogy újra barna legyek,de nem jön ki. :/ Jövő héten megyek leszivatni a hajam,mert nincs más lehetőség.Úgyhogy ha csak most nyárra szeretnéd,akkor fesd,kijön,de ha sokszor fogod vele,akkor ugyanolyan nehéz tőle megszabadulni,mintha festék lenne.


Bocsi a hibákért!

2011. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Talán ha 1x fested még kijön, de ha már 2x-3x akkor csak lenöveszteni tudod vagy leszívatni az egészet, mert akkor már csak a fénye kopik a színe nem. (tapasztalat) Amúgy én is a fent említett Palette Tone Cream-et használtam, ez egy tartós hajszínező, de nem hajfesték.

2011. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!