Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3. napban vagyok a menstruáció...

3. napban vagyok a menstruációban. És ma szándékozom befesteni a hajam. Befogja fogni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem biztos, lehet hogy foltos leszel! Várj még amíg teljesen elmúlik,(mi az a pár nap?:) és akkor biztosan nincs benne kockázat!:)
2011. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Be fogja fogni. Én is akkor festem, ígyy jön ki. Ez egy városi legenda.
2011. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
LoL! Soha nem hallottam még erről! De legalább jót nevettem. XD
2011. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

OK! Én tapasztalatból mondtam. Én jártam így, hogy türelmetlen voltam, befestem mikor megvolt és nem mindenhol ugyanúgy fogta be. Ezért írtam, hogy szerintem jobb ha vár még pár napot, mert nekem mondjuk 2 hétre rá újra festeni kellett, mert 3-4 hajmosás után méginkább "furcsán" kopott.

Ha meg városi legenda- hát a legendákat is táplálja valamilyen igazság...

2011. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
A MENTSRUÁCIÓNAK SEMMI KÖZE A HAJ KÜLSŐ FELÜLETÉHEZ
2011. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%

Senkit nem érdekel mit ordibálsz itt csupa nagy betűvel, ha a tapasztalat mást igazol! Lehet, hogy befogja rendesen, lehet, hogy nem. Nekem a fodrászom is mondta, hogy előfordulhat, a barátnőm pedig ugyanígy járt egy színezővel.

Valami a haj befogadó-képességével van, nem tudom, de volt már rá több példa is az ismerőseim között. Mi úgy tartjuk, hogy menstr. alatt nincs se hajvágás, se hajfestés. Ennyi...

2011. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már meg, és biológiailag bizonyítsa már, azt az állítást, hogy nem fogja meg a hajat azokon a napokon a festék! A haj, amit festünk "elhalt szövet", mégis mi köze lenne a ciklushoz? A hajhullás oké, de ez?
2011. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy te hülye vagy, és a barátnőd is az, nem igazolja azt, hogy a kettőnek bármi köze lenne egymáshoz, mert nincs.

Nézz utána, biológiailag cáfolva van.

2011. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

El vagytok tájolva!! Egy szóval nem írtam, hogy nem fogja be!!! Én csak megjegyeztem, hogy találkoztam már ilyen esettel. Nem értem, hogy ti feszültség-mániások vagytok, hogy ilyen orbitális módon kiakadtok azon, hogyha valaki mást tapasztalt?? Tessék, szerintetek nem lesz foltos, szerintünk meg előfordulhat, hogy nem mindenhol ugyanannyira fogja be. Megjegyzem nem azt írtam, hogy az esetek 100%-ában, és ez egy alapigazság, hanem hogy előfordulhat.

Ha szövegértési gondjaitok vannak, akkor azon meg már semmi sem segít..

2011. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor leirom a tapasztalataimat. Befestettem. És befogta. :-) és még annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy embere válogatja, valakinek befogja valakinek nem. Egyik ismerősömnek mondjuk a menszesz alatt , ha raknak fel mükörmöt ledobja a köröm. furcsák az emberek az biztos :))
2011. nov. 12. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!