Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tesztoszteron szint fokozótó...

A tesztoszteron szint fokozótól, elmúlhatnak a pattanások?

Figyelt kérdés
Vannak a piacon különböző szerek amikkel küzdhetünk a pattanások ellen. Többségük hormontartalmú. Ezért gondoltam hogy ha a tesztoszteron szintemet növelem, talán végre elmúlnak a gyulladások. 23éves vagyok... Nem 18 akinek ez még természetes...
2011. jún. 13. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a többségük nem tesztoszteron tartalmú, hanem antiandrogén tartalmú...és az endokrinológus ill a a bőrgyógyász tudna választ adni a kérdésedre egy alapos kivizsgálás után
2011. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és ezt azért tetted ebbe a kategóriába, hogy remélhetőleg több választ kapj?:)
2011. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Piacon tartalmú hormontartalmú vackokban jobb esetben nincs semmi, rosszabb esetben meg jól kicsieszel magaddal. Csak orvosi felügyelettel!!!!!!!!

Amúgy nem, a tesztoszterontól sanszos, hogy több lesz.

Amúgy bőrgyógyásznál már voltál legalább? Kozmetikus?

Mert ugye lehet, hogy elég pár nyomkodás, esetleg patikai kence, súlyosabb esetben izotretinoin tartalmú gyógyszerek (de ezt is csak havi vérvétel, stb mellett, mert elég halálos is lehet, vagy súlyos).

Mellesleg 23 évesen még belefér simán, ha egy 10essel több lennél akkor esetleg.

2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen látott már, írt is egy durva gyógyszert: Sotret kapszulát, de arra nagyon erős túlérzékenységem lett. Aztán írt Tetrazil-t azt meg 2hónapja szedem, és semmi hatás. mellesleg 19éves korom után kb 22-ig semmi baj nem volt az arcommal, sima volt és gyulladásmentes..... de ma?! nincsen valami tuti módszer? Vagy egy csoda szer?

én már mindent kipróbáltam és semmi hatás. A lányok így nem állnak szóba velem. :(

2011. jún. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!