Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik a Legjobb tesztoszteron...

Melyik a Legjobb tesztoszteron fokozó? Ami legális!

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:54
 1/9 dirtboy ***** válasza:
hány évesnek kell?
2011. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21
2011. nov. 2. 12:06
 3/9 dirtboy ***** válasza:
100%

akkor felejtsd el a tesztó fokozó mert meg sem éreznéd a hatásukat mivel a tesztó szinted még bőven magas.

a tömegnövelő étrend legyen meg és kész,az bőven elég a fejlődéshez ebben a körben.


a tesztó fokozók 30év feletti sportolóknak használ valamilyen mértékben.

ha nem olvastad az alapismeretek akkor tessék itt egy másolat de tapasztalatból is írtam az amit írtam.


Tesztoszteron fokozók


Az alapanyaguk általában a jó öreg tribulus (királydinnye kivonata). Ezzel a szteroidokhoz hasonló hatást nem lehet elérni, de a mellékhatásokat sem. Ezek a készítmények biztonságos, természetes módon optimalizálják a tesztoszteron-szintet, elsősorban azoknál a 35-40-eseknél, akiknél a természetes termelés már elkezdett hanyatlani.

2011. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz!!!
2011. nov. 2. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

A párom 18 éve foglalkozik testépítéssel, és véleménye szerint a legjobb módszer a belső tesztoszterin szint emelésére a minnél gyakoribb sex. Tán' furán és viccesen hangzik így elsőre, de legális és még fizetni sem kell érte(jó esetben:))

Abban pedig egyet értek az előttem szólóval, hogy az életkorodnál fogva még eleve magas a teszto szint, ezért kívülről stimulálni felesleges és hatástalan lenne, viszont a belső stimulálás amiről feljebb írtam segíthet a fokozásában.

2011. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is !!!
2011. nov. 6. 16:51
 7/9 anonim válasza:
100%
Rendszeres szex tényleg növeli. Láthatóan :)
2011. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elegge limonade ez a valasz hogy 25 ev alatt

nevetseges aki ezt mondja

nem mindenki egyforma valakinek 20 evesen vag 22evesen mar eleg alacsony a tesztoszteron szintje

2013. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyobb katasztrófa ,mint egy atomvillanás.
2014. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!