Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szörösebb vagyok az átlagnáleg...

Szörösebb vagyok az átlagnálegy betegség miatt, és nagyon idegesítő. Alig merek kimenni a strandra, a gyantázás tul drága borotvától meg csak erösödne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A7 éves lány vagyok, és emiatt a betegség miatt eléggé gátlásos is.. a hátam, a combom, a hasam, a cicimen is van a popsimon.. és fekete és nagyon látszik..:( alig merek fürdőruhát venni..:( Mit csináljak?:(
2011. jún. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a gyanta marad pedig.

Ha be tudsz ruházni egy gyantázókészletre, kb. 6000 körül lehet, az hosszútávon nagyon megéri!!

Egy hónapban ha ilyen sokmindent kell gyantáznod, akkor is kijön kb. egy ezresből a lehúzócsíkokkal, gyantával, mindennel együtt, míg kozmetikusnál akár 1 alkalom kerül ennyibe, attól függ Bp. vagy vidék.

2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, egy alkalom lehet akár 6000 is Pesten, ha mindenedet le akarnád szedetni gyantával.
2011. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok beteg, de sötét a hajam, konkrétan fekete, a bőröm meg hófehér:S. vettem epilátort, gyantázó szettet. ez 20 ezerből megvan és minőségi is mindkettő. kezdj rá spórolni. a hátamon és a hasamon a pihéket pedig szőkítőporral halványítom. azt a dm-ben is megkapod, kenj alá vazelint(patikában olcsóbb) kb egy ezres az egész. a szőkítőt mindenhová felkenheted, ahol a gyantát szükségtelennek ítéled. írj, ha van kérdésed, akk szívesen válaszolok, ha tudok. sztem ez a legolcsóbb, a patron a gyantamelegítőbe és a papír alig 1500 és 3-5 gyantázást kibír. a legköltségbarátabb az epilátor.
2011. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Megáll az eszem, az emberek nem tudják magukat legyantázni...? Csak én ismerem ezt a trükköt?

Na, figyelj! Vegyél drogériában vagy akár 100 Ft-osban flakonos, görgőfejes gyantát (kb. 400 Ft), és mellé lehúzócsíkokat (a 20 darabos 200 Ft).

Beteszed a mikróba a gyantát, felkened szőrnövekedéssel megegyező irányba, rárakod a csíkot, letéped (ellentétes irányba), oszt' megvagy :D A végén, ami a bőrödön marad, olajjal átitatott vattával leszeded. Még csak babaolaj sem kell, teljesen jó rá a napraforgó olaj is, ráadásul az ápolja a bőrt. Legalábbis nekem nagyon jót tesz. Amit nem érsz el magadon, ott megkéred anyukádat, hogy segítsen. Ennyi :)

Tök fölösleges kozmetikushoz menni gyantáztatni, ha egyszer pár száz forintból is tökéletesen megoldható!

2011. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is, szintén betegség miatt... Majd talán kapok gyogyikat, remélem segítenek. Addig szőkítés, gyanta, epilátor, borotva, de még így is nagyon csúnya. :( Strandon meg Balcsiba gyorsan be, gyorsan ki, nagyon élvezetes... 19L
2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szőkitést még nem probáltam, a gyantát meg az epilátort meg utálom mer nagyon fáj...:S a borotvától meg csak erősebb a szöröm..

kaptam gyógyszert de nem használ semmit, csak a ragyáim lettek szebbek

2011. jún. 13. 22:14
 7/7 anonim válasza:

dobj be előtte egy felest:D vagy fájdalomcsillapítót.. persze csak mértékkel!:) meg ne egyszerre akard mindet leszedni, elég, ha egyik este leszeded az egyik lábról másik este másikról és így tovább, így nem húzod fel magad hogy sok idő meg nem lesz annyira eleged belőle. A fájdalomhoz egy idő után hozzászokik a bőröd, akkor nem is lesz szükség gyógyszerre.plusz közben hallgass zenét kicsit eltereli a figyelmet.

más is küzd a szőrrel, nekem is elég erősen nő. de ma már sokféle módszer van.

és fontos utána is ápolni a bőrt, nehogy szőrbenövés legyen ( nekem elég csúnya)

2013. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!