Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet baja a hajamnak, ha...

Lehet baja a hajamnak, ha mindennap hajlakkot használok?

Figyelt kérdés
Pár hete találtam a youtubeon egy videót, amelyben a lány először a haját feltupírozta, összetekerte, majd ráfújt hajlakkot, és ezt tincsenként megcsinálta minden hajával, így olyan lett a haja, mintha raszta lenne. Hát ezt poénból kipróbáltam, és kb nem hittem el mennyire jól áll...főleg miután már egy kicsit összeáll..hát kb nem hittem el o_o Már mióta szenvedtem azzal, hogy milyen lelapult a hajam annak ellenére, hogy miylen dús, így mindennap bekellett göndörítem, hogy legyen már valami a hajammal, jól állt, de túl elegáns volt nekem, szóval ezért a frizuráért én egyszeren oda vagyok:D Ráadásul csak 10 perc naponta..de árhat a hajamnak a sok hajlakk?
2011. jún. 13. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, h árthat! száraz és töredezett lesz a hajad
2011. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tök mind1, elmondom neked, hogy minden árt a hajadnak :)


ha hozzáér a hátadon a pulcsihoz, töredezik, a hajgumi megtöri, a túl sok hajmosástól hullik, a meleg víztől zsírosodik, stb... tök mindegy, mit csinálsz vele. :D nyugodtan használd :D


amúgy belinkelnéd azt a videót? :O most kíváncsi lettem

2011. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is a szárító hatása miatt a legártalmasabb, hanem attól, hogy összeragadnak a hajszálak tőle. Utána mikor fésülöd gyakorlatilag a fésű széttépi őket ott, ahol össze vannak ragadva, és lejön a hajszál felső rétege.

De végül is mindegy, mert a tupírral garantáltan kinyírod. A hajat pikkelyréteg borítja, a pikkelyek a hajszál vége felé állnak. Tupírozáskor a fésű ezt végig felsérti, amitől törni fog a haj.

A mechanikai hatások, pl. a dörzsölődés össze sem hasonlítható a tupírozással, közel sem olyan káros.

2011. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha látnánk a videót akk könnyebben tudnánk segíteni:)
2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

http://www.youtube.com/watch?v=7pX0u6ybI5A


Bár én nem ilyen vékony tincseket csinálok, és így megcsinálva is a mellem alá ér a hajam.

2011. jún. 15. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ah elég hajlakkot fújsz rá, akkor ez 2-3 napot kibír :D és akkor úgy csinálhatnád, nem kell naponta
2011. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!