Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálom a hónaljamat, de max...

Epilálom a hónaljamat, de max 2-3 nap alatt kinő a szőr, akár mm-esre is, ez miért lehet?!

Figyelt kérdés
gyakorlatilag így gyakrabban kell az epilátorhoz nyúlnom, mint a borotvához előtte... Ráadásul azt vettem észre, hogy lábszáramon elkezdtek sötét szőrszálak nőni a korábbi szőke helyett. Tapasztalat, megoldás, ötlet valaki? köszi
2011. jún. 14. 00:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*akár 3 mm-re is
2011. jún. 14. 00:58
 2/9 A kérdező kommentje:
kitépi rendesem gyökerestől a szőrt, tehát nem az a probléma, hogy esetleg csak lecsípi a tetejét. De akkor mi lehet?
2011. jún. 14. 00:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, nem tudom, de nekem is ezt csinálja. A lábamon is. Ennyit a 4 hétig sima lábakról :S
2011. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ezaz :S lábon nekem 1 hét alatt kinő több, mint fél cm. szerintem epilálás előtt meg se nőttek ilyen hosszúra.... :/ Azt értem, hogy nyilván a szőrszálak nem mind egyszerre nőnek vissza, így van, amit leszedsz, majd esetleg 1 hét múlva nő vissza a másik "csoport"... Nade hogy szinte a lábon az összes kevesebb, mint egy hét alatt, hónaljon meg 3 naponta kell leszedni... Hát ien, ennyit a hetekig sima bőrről....
2011. jún. 14. 01:17
 5/9 anonim válasza:
2011. jún. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz, de nem ezt kérdeztem. Hallottam erről, de annyira jeti nem vagyok, hogy szügségem legyen erre... ;)
2011. jún. 14. 01:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hetente epilálok, ennyi idő alatt nőnek vissza a szörszálak. Van valaki olyan, akinek 4 hétig is sima marad a lába? Szerintem nem sok embernek :( A dobozra meg rá van írva, hogy hetekig :S
2011. jún. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, de ennek az az oka, hogy két fázisban nő a szőr. Nem az a szőrszálad lesz 3mm 2-3 nap után, amit kitéptél, hanem az egy teljesen másik. A 4 hétig sima láb hazugság.:D

19/L

2011. jún. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze, ezzel tisztában vagyok, említettem is feljebb; viszont akkor sem normális, hogy 3-4 naponta kelljen epilálni....... Igazából semmi értelme. Fájdalmasabb is a borotvánál, ráadásul dezodort sem javasolt tenni rá utána, szóval...
2011. jún. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!