Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan kipattog és viszket...

Állandóan kipattog és viszket a hónaljam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt vele semmi gond, pedig ugyanúgy szőrtelenítettem, de most jó pár hónapja mindig kipattog, és elviselhetetlenül viszket. Próbáltam váltani dezodort, más módszerrel szőrteleníteni (epilátor, gyanta) de semmi változás. Szerintem nagyon csúnya, és kínosan érzem magam, ha toppot veszek fel. Mit tehetnék?

23/L


2011. jún. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy enyhén szólva szőrtüsződ van és túlzásba vitted a szőrtelenítést... Kicsit pihentetni kéne a bőröd. és irány a bőrgyógyász!
2011. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem gyakrabban mosd meg (reggel-este), míg ilyen, és ne közvetlenül szőrtelenítés után dezodorálj. Én 3 naponta borotválom, nem kell minden nap ujjatlant venni, és akkor talán nem lesz ilyen legközelebb.
2011. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este fürdés után meg minden szőrtelenítés után kend be kamillás hintőporral
2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kend be Sudocreammel szőrtelenítés után! [link]
2011. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!