Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos vállig érő hajam van...

Hullámos vállig érő hajam van de állandóan rosszul áll és száll. Mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Van erre valamilyen spray vagy ilyesmi? Már kipróbáltam zselét, a gliss kurnak a fújó balzsamját de nem hatásosak
2011. nov. 6. 11:50
 1/1 anonim válasza:
nekem is pont ilyen a hajam és még fokozatos is... úgy állok hozzá hogy ilyen a hajam nem tudok ellene mit tenni én így szeretem ahogy van.. én a hajszállás ellen azt szoktam tenni hogy hajmosás után mikor már megszáradt egy nagyon kicsi bogyóméretű golf balzsam krémet nyomok a kezemre és kenem szét, dolgozom bele a hajamba (fejbőrön nem! csak a hajamon) és nem mosom ki belőle.. így nem száll és még jóillatú is lesz :D de ha sokat rakol rá az nem jó akkor le kell mosni. csak épp egy pici cseppet:) és az hogy rosszul áll úgy értem ha ideodaállóhajtincseid vannak az ellen nem tudsz mit tenni csak kivasalni tudod vagy frizuracsere vagy beletörődsz:D én személyszerint szeretem hogy hullámos a hajam - összevisszaálló hajtincseom, vaannakxD- mert a fokozat a hajamban a tarkómtól lefele a vállam aláig ér el és tök aranyos hogy ideoda állnakxDD de ha nagyon szörnyű akkor a vasaló muszály:D remélem tudtam segíteni^^
2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!