Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az nagy baj ha szoliba már...

Az nagy baj ha szoliba már kétszer is ugy mentem be hogy bevolt alapozózva a fejem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem jó sminkben szolizni és napozni!

de ha egyszer kétszer megesik, nem lesz semmi bajod tőle

De ha sokszor előfordul akkor pigmentrendellenesség alakulhat ki, általában ezek barnás foltok....

kozmetikus vagyok, onnan tudom hogy tanultam!

2009. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nap mint nap sminkelem magam, persze nem vakolatszerű dologra kell gondolni. Mindig egy kis alapozó vagy egy kis púder, szempillaspirál minimum. És ha meggondolom magam, és beugrok a szoliba nyilván nem törlöm le, és kezdem elölről a műveletet. Eddig én még nem vettem észre, hogy bármi bajom származott volna belőle, vagy barnás foltok alakultak volna ki.
2009. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is alapozóval szoktam bemenni, mert nincs időm félórás sminkelésre ott, de ha hazamegyek radírozás, arcpakolás, krémezés...
2009. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tesz jót a börödnek! Meg úgy nem is barnulsz normálisan,mert elfedi a börödet. Miért nem viszel magaddal arclemosót,amivel áttörlöd a böröd a szoli elött? A spirált meg a ceruzát hagyhatod,de legalább az alapozót töröld le.
2009. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat többet nem megyek alapozóval a fejemen:D
2009. márc. 23. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van a legtöbb szoliban sminklemosó és vattapamacs.. Alapozót, púdert, pirosítót szerintem mosd le mielőtt bemész, mert elfedi a bőrödet.
2009. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos ahova én járok még védőszemüveg sincs nemhogy sminklemosó..de köszi most már smink nélkül járok:)
2009. ápr. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!