Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a sotet hajszint...

Hogyan lehet a sotet hajszint kikoptatni? Sotet festett hajam van, most valami vilagos hajszint szerenek, ojan cherry szint, de igy nem fogja meg a festek.

Figyelt kérdés
ugy olvastam citromlevel ki lehet koptatni.hogyan kell? mas tipp is erdekel
2011. jún. 15. 11:52
1 2
 1/14 anonim válasza:

Elmész a fodrászhoz, aztán leszívatja. Máshogy nem fog kijönni.


És "olyan" ...

2011. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fodraszhoz nem szeretnek menni, mert itt kulfoldon nagyon draga.
2011. jún. 15. 11:57
 3/14 A kérdező kommentje:
otthon mennyibe kerul, hogy leszivassa? art az a hajnak?
2011. jún. 15. 11:58
 4/14 anonim válasza:

Én a 1 hónapja leszívattatam a sötétvörös hajam és ugye azt még be is kell festeni. Így lett világos szökés-vörös.

5000 Ft-et fizettem. De nagyon eltérő lehet az ár .. ugye mennyire felkapott a fodrász.


1.

2011. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém, részvétem. Biztosan a családod kényszerít arra, hogy változtass a hajszíneden :(
2011. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet venni direkt olyan "hajfestéket", ami leszívja a színt a hajadról. Elég csúnya lesz utána - bár valaki utána úgy megy utcára - de rá tudsz menni világosabb színnel, és majdnem tökéletes az eredmény. Igazán csak 1-2 festés után lesz szép a hajad. No meg nagyon tönkreteszi ám az állagát! (Ez akkor is így van, ha fodrász csinálja) Mikor én itthon vettem ilyen vackot, kb. 1000 Ft-ba került, mélyvörösből csináltam aranyszőkét.
2011. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj, hogy vannak hajfestékek, amelyek a fotokon szuper vilàgosszinüek, és amikor az ember lànya befesti vele a hajàt, szinte fekete lesz. En màr jàrtam igy többször. Ilyenkor azt csinàlom, hogy amikor ùjra lehet festeni, a legszõkébb szint vàlasztom, és igy vilàgositom a hajamat. Van hatàsa. Te is próbàld meg.
2011. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, azt hiszem ezt a szőkítőt használtam, hogy sötétvörösből szőke legyek: [link]
2011. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenféle szőkítés, szívatás ártalmas a hajnak.
2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy szivasd le. Nem az őskorban élünk, vannak már sokkal jobb módszerek. Menj el fodrász kellékeshez, és kérdezd meg, hogy ilyet árul e:

[link]

Ez egy hajradír, ami arra való, hogy a hajadra került festéket távolítja el. Egy hete használta a hajamon ezt a fodrász és a vörös színt nagyon durván kiszedte a hajamból, úgy hogy semmi baja nem lett utána. Mert ebben nincs ammónia, meg semmi féle peroxid, szóval abszolút nem roncsolja a hajat.

Remélem tudtam segíteni. :)

2011. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!