Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Oxy Reload leszedi a...

Az Oxy Reload leszedi a világos rézvörös festett hajszínt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sötétszőkére szeretném festeni, vagy világosbarnára.
2011. okt. 28. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az mondta a fodrász,hogyha a szín sötétebb,mint a rézvörös,nem látszik.Nem kell szívatni.Én így szabadultam meg a vöröstől.
2011. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem teljesen értem. Ezek szerint ha ráfestek simán világosbarnával, akkor eltűnik a vörös? Azt olvastam, ez nem ilyen egyszerű.
2011. okt. 29. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A rézvörös nem olyan erős szín. Mindenképp megér egy próbát az oxy reload vagy más festékeltávolító. Ha csak simán ráfestesz akkor vöröses lesz a végeredmény. Csak akkor fedi el rendesen ha legalább 2-3 árnyalattal sötétebbre fested, de te inkább világosabbra szeretnéd. Szóval előbb próbáld meg leszedni a festéket és utána fesd be. Az oxyzás után a haj sokkal könnyebben magába szívja a színeket úgyhogy legalább egyel világosabb színt vegyél mint amit el akarsz érni és mindenképpen hamvas árnyalatot hogy a maradék vöröset is kompenzáld. Oxyzás után nagyon világosnak tűnhet a hajad de ez visszapigmentálódik valamennyire úgyhogy ne hidd hogy könnyű lesz.
2011. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!