Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton azt olvasom hogy a...

Folyton azt olvasom hogy a vörös csajok szexik, de a vörös pasik fúj. Én kifejezetten bolondulok a vörös pasikért, rajtam kívül nincs más ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is bejönnek a vörös pasik, és sztem ezzel sokan vagyunk igy, lásd ott van Bereczky Zoli, vörös és imádják a nők.
2011. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy hogy a hajukért vagy a f*szukért

Csak kerülj össze egy hófehér f*szú vörös makkjú hapsival megtudod hogy nem szép látvány.

és ez nőknél is fent áll, nemkéne hófehér vörös p*nájú csaj

Vannak akik melletted állnak de az nem én vagyok

19/F

2011. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Lehet csak azért vannak oda mert híres, mondjuk én nemtudom, nekem alapból tetszenek, csak itt is egy csomó olyat olvastam és kíváncsi voltam.


2.: kerültem már és nincs vele semmi baj, egyrészt nem is olyan mint amilyennek leírtad, másrészt nem az a lényeg

2011. jún. 15. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bírom a vörös hajú csávókat is, de nem a hajszín a fontos.
2011. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem:) csak kiváncsi vagyok hogy elsö ránézésre tényleg ilyen sok a negatív vélemény? és ilyen kevés a pozitív?
2011. jún. 15. 16:19
 6/6 anonim válasza:
először is nem a hajszín a fontos, de pl nekem van 2 fiú ismerősöm akik vörösek! nagyon jól áll nekik, mondjuk mindketten amúgy is jól néznek ki! az én kis álmom pedig Harry herceg! szóval igen..nem baj, hogy vörösek! csúnya,vörös az gáz..de helyes vörös..ISTENI! *.*
2011. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!