Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos hajfestékek jók?

Kallos hajfestékek jók?

Figyelt kérdés
Vörös, göndör ,rövid,erős hajra.Hogy bírja a vasalást( kb napi 2-3 alkalmat?)Sürgős lenne!
2011. jún. 15. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, nem nagyon szárít, és jól tartja a színét.

Az életben nem vasaltam a hajam, az is igaz, nem hogy naponta háromszor. :S

2011. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nos én elég sokáig használtam kallos hajfestéket és maximálisan elégedett voltam vele. A színe nem fakult, bírta a hajvasalást is bár én naponta csak egyszer (néha-néha) kétszer vasaltam. Hogy a te hajadra jó e... gondolom igen, a legtöbb esetben egy jó minőségű hajfesték minden hajtípusra jó. De ha ennyi információ nem elég akkor fodrászkellék szaküzletben vedd meg (ott mindig kapni ezt a márkát) és kérj tanácsot az eladótól (ezekben az üzletekben hozzáértő emberek szoktak dolgozni).
2011. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.
2011. jún. 15. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én hajamat teljesen tönkretette.. Befestettem, a hajam töve rikító narancssárga,kb 5 cm-ig, utána vörösesbarna lett. Ja,amúgy világos rézvörös hajfestéket vettem.

Hajam kezelhetetlen, kifésülni lehetetlen, csomókban áll az egész. Majdnem a derekamig ér a hajam.

Nekem csak tönkretette a hajamat:(

2011. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iszonyatos,nagyon szárít.
2011. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

talán azért, mert mindenféle szakértelem nélkül bepacsmagoltad a fejed vele!


szakszerű használattal jó kis festék. szépek a vörös árnyalatai. tartósabbak mint azok, amiket használtam.

2011. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

óóóigen,persze,csak bepacsmagoltam a fejem vele:) mégis honnan tudhatnád,hogy ki festette a hajam?

amúgy érdekes, a többi hajfeséknél,amivel be lett festve a hajam, semmi probléma nem volt..

nem kéne egyből célozgatni,hogy hülye módra összecsaptam a munkát.. én leírtam,hogy nekem mi a tapasztalatom vele.. miért nem lehet elfogadni? nem kell egyből támadni..

bár ha neked jólesik..:)))

2011. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" , a hajam töve rikító narancssárga,kb 5 cm-ig, utána vörösesbarna lett. Ja,amúgy világos rézvörös hajfestéket vettem. "


ez csakis szakszerűtlen kikeveréstől lehetséges.

2011. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnálom, nem a festéket minősíti.
2011. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz megint a válaszokat,és lécci ne offoljatok kivéve ha tényleg értelme,van mert ha nembaj ne itt veszekedjetek:)
2011. jún. 16. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!