Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neten rendeltem póthajat és...

Neten rendeltem póthajat és átvágtak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy csaj árul póthajat neten 100% eu emberi hajként..de elég szar volt mikor használtam 1 hónap után. Feltudom jelenteni?vagy mit csináljak? Nem az amit igért!!!!
2011. jún. 15. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már cseszheted.
2011. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaptál számlát? Ha igen, akkor vagy visszaveszi, vagy levásárolhatsz nála mást. Ha nem, akkor magadra vess, hogy nem kértél.
2011. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Netről nem érdemes rendelni.Simán átvágnak, te megrendeled és készhez kapod. Olyat meg nem vághatsz a kiszállító szemébe hogy nem fizeted ki.Mivel megrendelted, miért nem mentél el egy olyan póthajas boltba ahol legalább látod hogy mit veszel? Szintén ha van róla számla akkor tudsz reklamálni, de lehet hogy az is a kiszállítás után 5 10 nappal érvényes, ha ezzel is át nem vágnak :/
2011. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!