Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna nekem jól?...

Milyen haj állna nekem jól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barna hajam van, zöldes szemem és kreol bőröm. Az arcom kerek. Talán ilyesmi lehet a hajszínem: [link]

Szerintetek milyen hajam legyen? Most olyan semmilyen mivel növesztem nem nagyon vágattam belőle. Simán középen van elválasztva és kb 13cm-rel ér a vállam alá. Régebben meg volt tépve de már a legrövidebb tincs is az államig ér. Szerintetek ezekhez a paraméterekhez milyen haj passzolna?


2011. jún. 16. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.

Pontosan ilyen vagyok. Egyedül a kreol bőr nem stimmel:D

De vicces. Szóval leírom a tapasztalataim.

-a frufru nem áll jól!

-az oldalt elválasztott haj nem áll jól. csak a középen:D

-a göndör haj jól áll

-a minimum mell alá érő a legjobb, legalább is nekem az áll jól.

-a tépett átlagos, nem kifejezetten jó


Tehát nekem a hosszú, egyenes vagy göndör, frufru nélküli, középen elválasztott haj áll jól.

:D

2011. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én PONTOSAN ilyen vagyok :D

Nekem most ilyen a hajam és szerintem igazán jól áll:

-vállam alatt kb. 5 cm-rel van

-bal oldalra oldalfrufru

-kicsit hullámosabb, de nem egyenletesen, hanem össze vissza...de szerintem így is egészen jó:) vagy kivasalom, de úgy, hogy kicsit befelé álljon, az a legjobb!!

14/L

2011. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Én is állandóan próbálom hullámosítani vagy szépen göndöríteni :) Csak gondoltam vágatni kéne legalább egy oldalfrufrut hogy ne legyen olyan semmilyen...de várom a további ötleteket :)
2011. jún. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!