Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki mindenhol...

Van itt olyan aki mindenhol (nyak, arc, hát, has) szőrös?

Figyelt kérdés
Hol és mit esztek ellene?
2011. jún. 16. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Például én. Igazából nem veszélyes, a hátamon elég, ha napozok, és akkor nem látszik. A többi helyen gyantázom vagy csipesszel kiszedem a nagyon erőseket és napozom.
2011. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátamon csak pihék, végülis hason és arcon is, de ott már szedem epilátorral, mint a többi helyen.
2011. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó és a hasad és az arcod mióta epilálod?Nem erősödött?Az arcodon a rendes epilátort használod?


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 16. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem éppen csak a hasamon van pár szőrpihe , de nem csinálok vele semmit mert nem látszik és kár lenne hozzányúlni mert akkor nagyon csúnya lenne. A többi helyen szinte semmi szőr nincs. Ja meg az arcomon csak a szemöldökömet és a bajszomat szöktam legyantáztatni kozmetikussal. Ha lány van a vészesebb helyeket epilátorral és szemöldökcsipesszel szedd ki . Az epilátorral? Ki ne próbáld! Nagyon csúnya lesz
2011. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: hasamon csak a csíkot szoktam a köldök alatt. Azt már olyan régóta, amilyen régóta a lábamat. Szóval kb 13 éves korom óta, most vagyok 25... Amúgy szőke szőrös vagyok, és nem erősödött! Bajuszt úgy 16 éáves korom óta epilálom és már alig van mit. Arcom at csak két éve, mert már nagyon zavartak a szőke pihék és nem is erősödött, nem is gyengült azóta. De fontos, hogy bírj a bőröd, az enyém szerencsére igen!
2011. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!