Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenhol szőrös vagyok! Mit...

Mindenhol szőrös vagyok! Mit tehetnék?!

Figyelt kérdés

Tényleg mindenhol...már kikészülök tőle.Van ahol csak pihék de ez is zavaró...A hasam is a hátam is a karom is combom is...De a legjobban az arcom idegesít hogy ilyen kis pihék vannak mindenhol rajta :S Mit lehetne csinálni?Segítseteg lécci!Én már ezt nem bírom...

14/L


2011. jan. 29. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavaró, akkor a combodról és a karodról szedd le. Ha a hasadon, a hátadon és arcodon fekete pihék vannak, szőkítsd ki.
2011. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne borotválj!

Nekem a hasamon van hála a hormonoknak :S

Borotvával 1x leszedtem...el is basztam,mondjuk a köldök alatti részt csak.

Ha van bajuszod akkor gyantáztasd le,ha szakáll is akkor sztem a fekete részeket szedd ki szemöldökcsipesszel.

2011. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. mindenhol világos szóval kiszőkiteni incs értelme...meg akkor is ott van :S Nem tudom az egész testemet szőrteleníteni.És ez mindig ilyen lesz nem fog idővel elmúlni?
2011. jan. 29. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg fogamzásgátlótól, de ahhoz meg fiatal vagy.
2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki tele van pihékkel. Ez így normális.

Irigylem a problémáidat.

2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Nem ez a legfőbb problémám csak cikiznek vele és engem is nagyon zavar...
2011. jan. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!