Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajamat átfestessem...

Szőke hajamat átfestessem barnára?

Figyelt kérdés

Már régóta játszadozom a gondolattal, hogy végre hajszínt váltok, de eddig nem volt bátorságom mivel mióta az eszemet tudom szőke vagyok..:)

A szemem világos kék, a bőröm kleoros. Szerintetek bevállaljam?


2011. jún. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
álllat lenne a csokibarna!! :) amúgy is, a szőke kimegy a divatból.
2011. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintetek a világoskék, vagy az almazöld körömlakk állna jobban nekem? :D
2011. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kit érdekel h a szőke kimegy a divatból. csak azért hajszínt váltani mert nem divat hülyeség.


kérdező: sztem ne fessd be :) mert könnyen megbánhatod mert barnából újra szőkét csinálni nem könnyű. de ha mégis kiakarod próbálni akkor először ilyen kimosható festékkel próbálkozz

2011. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod utána sok idővel és sok pénzért kaphatod vissza a szőkét ha megbánnád a barnát.....ha ki akarod próbálni, menj el fodrászkellékesbe, vagy néhány bizsu boltban is van ilyen pl Westendben, és próbálj fel egy parókát sötétbarna színűt. Én ezt tettem anno, szőke voltam, feltettem egy mahagóni parókát egy boltban és tetszett. Befestettem. Két év múlva meguntam és baromi drágán szőkítették ki újra, azért volt drága mert totálisan károsításmentes módon akartam, profi szerek által.
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!