Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után meddig marad...

Gyantázás után meddig marad piros, pöttyös a bőr?

Figyelt kérdés
Most fogok először gyantázni, egyáltalán nem parázok gyorsan túl akarok lenni rajta. Ha mondjuk dél körül gyantázok, akkor bekenem még testápolóval, este 6-7 körül piros lesz még? Vagy jobb lenne még ma megcsinálni hogy holnap estére jó legyen? Csak mert akkor még ma vennem kell..és még nem tudom milyet kéne, a lábamat akarnám legyantázni.
2011. jún. 17. 15:55
 1/2 Darcy01 ***** válasza:
Én epilátorral szoktam szőrteleníteni a lábam, nekem kb. fél napig piros marad. Általában este szoktam csinálni, reggelre már jó. Én úgy tudom, hogy egy napig nem érheti nap, tehát ne napozz majd vele.
2011. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen emlékszem mikor először epilátoroztam nekem is sokáig piros maradt:) De nem fogok napozni úgyhogy az nem lesz probléma :)
2011. jún. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!