Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom sima, de piros...

Az arcom sima, de piros pöttyös ott ahol voltak a pattanásaim. Mik azok és hogy tüntethetem el őket?

Figyelt kérdés

hallottam körömvirágkrémről,aknesolról,de még Zinerytről is.Ki mit ajál és mennyire volt hasznos?

13/L

légyszi mindenki nemet és kort:D


2011. aug. 27. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A piros pöttyök valószínű a kinyomott pattanások nyomai. Erre nem pattanás elleni krémet kell felvinni. A körömvirágkrém lehet, hogy halványítja, de én inkább a bőrcsiszolást ajánlom. Majdnem minden kozmetikus megcsinálja. (Kb. 5000 Ft, de megéri)
2011. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bőrcsiszolás az meg mi?
2011. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet bőrcsiszolást csinálni sajátkezűleg?
2011. aug. 29. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, a bőrcsiszoláshoz vmi 50000 Ft-os speciális készülék kell, ami van a kozmetikusoknak általában. Ez nem olyan mint a bőrradír, hanem valamilyen vákumos elven alapul. Másnéven mikrodermabrázió. Google-on utánanézhetsz.
2011. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
besz@rás
2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bőrgyógyász tud segíteni?vagy,ha nem akkor mennyi ideig hat a bőrcsiszolás?gyakran kell menni,vagy többször már nem is kell?
2011. aug. 29. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A bőrcsiszolás egy nagyon hatékony kezelés. Elég belőle egy két alkalom, mondjuk egy hónap pihenési idővel. Az nem olyan miint egy krém hogy egy hétig szép tőle az arcod és kész. A meglévő sebhelyeket örökre eltűnteti, mert leszedi azt az elhalt hámréteget. Bőrgyógyász annyit tud vele kezdeni, hogy felírogat neked krémeket. Azzal nem sokra mész szerintem. Nem nagy bőrprobléma ez, minden tinit érint szinte. Nekem is ilyen az arcom. Kozmetikus simán meg tudja oldani. 16/L
2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!