Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3x voltam 5 percre szolizni,...

3x voltam 5 percre szolizni, nem égtem le, gondoltam bemehetek 10 percre is, na sikerült leégnem. Vártam pár napot testápolóztam, de most meg elkezdett a bőröm hámlani. Mit csináljak, én nem akarom foltos lenni? !

Figyelt kérdés
Most akkor csak 5 percre járjak 2 naponta, vagy 10 percre 3 naponta? Nem vagyok nagy szolis csak szép barna színt szeretnék, segítsetek!!!
2009. márc. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom (extra fehér bőröm van, és elég erős szoliba járok), hogy 2hétig heti 3x 5percre fogok bemenni. Aztán a 3. héten kipróbálom a 10percet, ha nem égek le akkor már 10percre fogok járni heti 2 vagy 3 alkalommal.
2009. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoli előtt fontos a zuhanyzás és a börradírozás sem árt. Azért fontos hogy az elhalt hámsejtek ne a barnulás után jöjjenek le, hanem előtte. Így nem leszel foltos.


Az én bőröm természetesen elég fehér és barna a hajam. Mivel befestettem feketére a hajam, nem áll jól a fehér bőr.

Most már jó barna vagyok és heti, 1,5 heti egyszer járok.


Neked sem kell gyakrabban, mint heti kétszer. Sztem kezd heti 6 perccel és majd fokozatosan egyre több percet menj. De nem kell rögtön barnának lenned, mert az úgy nem lesz szép.

2009. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még azt elfelejtettem odaírni hogy hetente, 1,5 hetente járok és 15 percet.

Nem kell minden második nap járnod. Ha eléred a kívánt bőrszínt, simán elég heti egyszer 12 percre.

2009. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi a hámlástól nem leszel foltos. De a kétnaponta szoli nagyon sok, ezzel nagyon vigyázz mert marha veszélyes, kimeríted a pigmentjeidet és aztán "cseszheted" a bőröd :( én 1 héten 1szer járok állóban 8-10 percre. Bőven elég!
2009. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!