Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A türkizkék, lila vagy egyéb...

A türkizkék, lila vagy egyéb élénk színű melírozott hajú lányok válaszai, tapasztalatai érdekelnek!?

Figyelt kérdés

A melírrel kapcsolatba lenne pár kérdésem:

1.Mennyi idő alatt lett kész a fodrásznál, mennyibe került, vinni kellett festéket?

2.Ki kellett-e szőkíteni?

3.Mennyi idő volt míg lenőtt és a színe milyenre kezdett vá

4. Nagyon roncsolta a hajat?

Egyébként a hajam aljába szeretnék melírt tetetni, hogy hamarabb lenőjön és ne legyen olyan csúnya mint amikor a hajtövekig befestik. Sötét barna a hajam mi állna benne jól?


2011. jún. 18. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1: Nem sok idő, változó, ja

2: Nem

3: Már nem emlékszem

4: Jah

2011. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt (mondjuk, hogy) türkizkék (is).


Magamnak csináltam. A fodrászkellékesnél vettem a festéket, talán 2000 Ft körül volt. (La fiché - Direcktions)


Igen, ki kellett szőkíteni, mivel barna hajam van.

Ha nem akarod elégetni a hajad, akkor fokozatosan szőkíted ki. (én türelmetlen vagyok ezért tovább hagytam rajta, hogy gyorsabban meglegyen)

A végeredmény nekem zöldes lett. Nyilván azért, mert nekem a sárgás árnyalatnál jobban már nem lehetett világosítani a hajam és erre jött a kék festék.


Sokáig megvolt, de 3 hajmosás után fakult. Majd pedig csúnya lett, alig fogta be a rendes fekete hajfesték.


A fekete/barna hajban a piros áll jól. (ezzel kezdtem, majd jött a kék/zöld)


A fodrász fokozatosan fogja szőkíteni a hajad, hogy nem roncsolódjon.

2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. kb fél óra, 2500 vágással eggytütt, és ahogy gondolod én vittem.

2. nem kellett

3.nagyon lassan nő a hajam, fél év után van fél centis lenövésem de ez ritka, színe világosodott

5. nekem javított ajta

2011. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^ Így még egyszer átgondolom, hogy mit szeretnék :D
2011. jún. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!