Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajamba szeretnék...

Barna hajamba szeretnék valami színt. Milyen szín lenne a megfelelő, és melyik részét festessem be?

Figyelt kérdés

Melír szerintem nem lenne túl jó, csak más ötletem nincs,



[link]


(kb. most ilyen hosszú a hajam és a színe is ilyesmi, fazon is egyezik)

A válaszokat előre köszönöm!


2011. jún. 19. 09:44
 1/6 :) :) :) ***** válasza:
Halványabb barna(szőkés-barna) vagy vörös
2011. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyen narancsos-vörös esetleg?

Mert nem ilyen szőke és társai színt szeretnék hanem valami élénket így nyárra!

Ja és 16 éves vagyok!

Esetleg még valami lilás?

2011. jún. 19. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami természetes színt.

Sajnos a barnával a legtöbb szín elég hülyén néz ki, leginkább a kisebbségiek hajfestési stílusára emlékeztet.

Kevésbé narancsos, inkább barnás vörös esetleg? Ha vágatsz frufru-t, azt, vagy az alját? Semmiképp ne a csíkos, vékony vagy vastag tincses melírt válaszd, azt hagyjuk meg a 90-es évek tévedésének. :D

2011. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csíkokat nem akarok, esetleg alulra hátul nem tudom milyen lenne. Felül pedig maradhatna természetes, de teljesen káosz van a fejemben, nem tudom..
2011. jún. 19. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

egy ilyesmi lila az alsóbb tincseken, meg ha vágatsz frufrut, akkor annak az alján jó lenne:

[link]


Mint a középső:

[link]


ha leszőkíted és ezt ráteszed, kicsit világosabb lesz:

[link]

2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 :) :) :) ***** válasza:
Én ugy gondoltam a vöröst,hogy keveset a hajadra és igy kissé vörös lesz de mégis barna,na mind1 nem tudom elmagyarázni egyik barátnőmnek van ilyen.
2011. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!