Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'oreal Casting Creme Gloss...

L'oreal Casting Creme Gloss tartós hajszínező mennyivel könnyebben fakul mint egy hajfesték?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem színeztem a hajam, mindig csak festettem(sötét barna...szinte fekete) és ezért érdekelne, hogy ez a hajszínező mennyire tartós? Kikopik hamar vagy kb. olyan mint egy hajfesték?
2011. jún. 19. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a casting az sok hajfestékkel felveszi a versenyt. Ha kopik is, nagyon lassan, de ez persze árnyalattól függ. Én rézvörösre festettem a hajam (castingból az a borostyán) és az tartósabb volt sok hajfestéknél. Viszont pl amikor barnával festettem, az lekopott egy idő után, de mondjuk fokozatosan kopott, úgyhogy nem tudom mennyi idő volt, mert azt csak arra használtam, hogy a nap által kiszívott hajamnak kicsit egyenletesebb színe legyen (mikor már nem voltam vörös). Szóval az se olyan volt, hogy 1 hónap alatt már látszott volna, h kopik...
2011. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha havonta-1,5 havonta festem vele nem lesz fakó színe?:) Én mindenképpen barnára festeném.
2011. jún. 20. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én abszolút casting párti vagyok. simán lekörözi a többi hajfestéket, főleg a garniert. én barnára festem vele a hajam és kb 1,5-2 hónapig szép színe van (kivéve ha nagyon sokat vagyok napon).
2011. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!